LNT projektā "Dziedošās ģimenes" dzirdēsim joku dziesmas

Šo svētdien, 18.oktobrī, plkst. 20:20 projektā "Dziedošās ģimenes" LNT kanāla tiešraidē būs jūtama īpaša jautra atmosfēra, jo 7 dziedošās ģimenes dziedās un priecēs mūs visus ar dažādākajām joku dziesmām.

LNT projektā "Dziedošās ģimenes" dzirdēsim joku dziesmas
Komentāri[4] 16.10.2009 08:00

Legzdiņu māsas dziedās dziesmu "Mīļie puiši, labie puiši", Dukuru ģimene uzstāsies ar dziesmu "Apēst tevi", Riču ģimene pārsteigs ar dziesmu "Atnāk jauka vasariņa", Igauņu ģimene izpildīs dziesmu "Čī, čā gūteņa", Vītolu ģimene uzstāsies ar dziesmu "Balāde par Johanu", Grīnhofu ģimene uzstāsies ar dziesmu "I like to move it move it", Eriņu ģimene uzstāsies ar dziesmu "Lobs bej puika myusu Jezups".

Šonedēļ īpašu pārsteigumu skatītājiem sola projekta žūrijas pārstāvji - komponists un pianists Uldis Marhilevičs, Maestro Raimonds Pauls un LNT sirsnīgo labestības projektu "Labestības diena" un "Eņģeļi pār Latviju" vadītāja Katrīne Pasternaka. Kādu priekšnesumu žūrijas pārstāvji mums rādīs, pagaidām lai paliek noslēpums!

Sajūti ģimenes mīlestību, patiesas emocijas un dziedi kopā ar Latvijas stiprākajām un skanīgākajām ģimenēm! Tiekamies svētdien, 18.oktobrī, LNT kanālā sirsnīgākajos dziedāšanas svētkos "Dziedošās ģimenes"!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
kritiķis 17.10.2009 10:54
Pauls varētu nodziedāt: "I'm Not A Girl, Not Yet A Woman"

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss