"Dziedošās ģimenes" uzrāda lieliskus reitingus

Pēc TNS Latvia datiem, kopš 30. augustā LNT kanālā aizsākās sirsnīgais projekts "Dziedošās ģimenes", to kopumā skatījušies 1030 100 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

"Dziedošās ģimenes" uzrāda lieliskus reitingus
Komentāri[6] Bilžu galerija[1] 19.09.2009 10:28
Šo svētdien plkst. 20:20 norisināsies jau ceturtais projekta "Dziedošās ģimenes" raidījums, kur ikvienu skatītāju priecēs 11 dziedošas un skanīgas ģimenes, kuras ir īpaši gatavojušās šīs nedēļas priekšnesumiem, jo izpildīs Latvijas izcilāko komponistu dziesmas.

Šonedēļ projektā "Dziedošās ģimenes" - Dukuru ģimene izpildīs dziesmu "Dziesma par to gadījumu Džordāno Bruno", Krastiņu ģimene uzstāsies ar dziesmu "Nenāciet klāt man rudenī". Igauņu ģimene izpildīs dziesmu "Savādā", bet Grīnhofu ģimene pārsteigs ar dziesmu "Dzied ar mani tautumeita". Savukārt Riču ģimene dziedās dziesmu "Nepalaid garām", bet Beitiku ģimene izpildīs skanīgo - "Tik un tā". Vītolu ģimene uzstāsies ar dziesmu "Sena kalpu dziesma", Eglīšu ģimene dziedās "Es atnācu uguntiņu", bet Legzdiņu māsas izpildīs dziesmu "Vēlais pīlādzis". Eriņu ģimene dziedās "Elpo", bet Sudmaļu ģimene pārsteigs visus ar dziesmu "Laika dziesmiņa"

Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus! Tiekamies jau svētdien, 20. septembrī plkst. 20:20, LNT kanālā Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos "Dziedošās ģimenes"!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
intriga 21.09.2009 11:01
Tas tikai tāpēc, ka nebija Kori kari. Ja svētdien būtu bijuši koru kari, tad nebūtu tik daudz skatījušies. Ko var tik ļoti ņemties ar tiem reitingiem....vemt gribas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss