Koru kari 2 sākas pa īstam! Ko dalībnieki saka par saviem vadītājiem

TV3 jaunā sezona ar krāšņu un vērienīgu ceremoniju ir atlkāta! Un laiks beidzot īstai cīņai, kurā dziesmām spēkosies astoņi dažādu pilsētu kori, kuros atlasīti labākie no labākajiem!

Koru kari 2 sākas pa īstam! Ko dalībnieki saka par saviem vadītājiem
Komentāri[20] 13.09.2009 08:31

Šajā svētdienā "Koru Kari 2" žūrijas godā redzēsiet pasaulslaveno operdziedātāju Inesi Galanti, "Star FM" raidījuma "Zoopasta" režisoru Kārli Anitēnu un Dziesmu svētku virsdiriģentu, patstāvīgo šova "Koru Kari 2" žūrijas pārstāvi Intu Teterovski.

Ko saka paši koristi par gaidāmo notikumu:

Liepājas koris: Kora vadītājs Andris Ērglis ir īpašs! Labsirdīgs, talantīgs, apveltīts ar labu humora izjūtu, mērķtiecīgs, prasīgs pret sevi un koristiem. Tas ir tas, kas mums liek būt vienam veselam, kas mūsos atraisa radošo enerģiju, savstarpēju cieņu un palīdzēt tad, kad tas mums visvairāk vajadzīgs.

Cēsu koris: Pēc pirmā darbošanās mēneša esam apjautuši savas stiprās un vājās puses un Solveiga (mūsu kormeistare) jau ļoti labi zina, kam pievērst uzmanību. Reti ir bijuši mēģinājumi bez Solveigas. Inga Cipe (horeogrāfe) pieslēdzas kora mēģinājumiem līdzko dziesma ir apgūta. Savukārt Ingus Ulmanis vairāk uzmanību pievērš tieši mākslinieciskajai pusei gan dziesmas interpretācijā, gan horeogrāfijā.

Jēkabpils koris: Kora vad. ( Grāvers ) mūs atbalsta, iesaka daudz labas un interesantas idejas. IR visos mēģinājumos, kuros tas ir nepieciešams.

Jelgavas koris: Ž.Siksna ir klāt visos mēģinājumos. Kora vadītājs ir vienkārši fantastisks, izcils profesionālis, kas dalās savā pieredzē ar mums. Viņš vienmēr uzmundrina, ir jautrs, humora pilns. Ar viņu kopā būt ir jauki, jo atmosfēra ir brīva, nepiespiesta. Harizmātiska personība!

Rīgas koris: Mūsu kora vadītāja Jolanta un kormeistars Ainārs ir daļa no mums un par mums, tai pat laikā prasot pilnu atdevi katrā mēģinājumā.

Madonas koris: Mūsu dīva Ieva Kerēvica piedalās visos mēģinājumos gan vokālajos gan kustību...

Preiļu koris: Kora vadītāja Ilona Bagele ir lielisks cilvēks- vienkārša, atvērta, draudzīga un ļoti, ļoti talantīga. Mīlam savu Ilonu, kormeistaru Artūru un horeogrāfi Lindu!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [20] ››
ls--84 14.09.2009 08:34
Nu visi kaa viens saka protams tikai visu to labaako! :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss