Dziedošās ģimenes cīnīsies par 10 000 eiro

Šosvētdien, 30.augustā, plkst.20.20 Sapņu fabrikā startē LNT jaunais projekts — dziedāšanas svētki Dziedošās ģimenes. Tajā piedalīsies 24 ģimenes no visas Latvijas, tās pārstāvēs Jelgavu, Saldu, Talsus, Balvus, Ogri, Rēzekni, Alūksni, Rīgu, Cēsis, Valmieru, Liepāju un citas pilsētas. Par šova kopdziesmu kļuvusi dziesmiņa Do-Re-Mi no pasaulslavenā R.Rodžersa mūzikla Mūzikas skaņās, šova vadītājs būs dziedātājs Lauris Reiniks. Šovs noslēgsies 6.decembrī, un uzvarētāji balvā saņems 10 000 eiro.

Dziedošās ģimenes cīnīsies par 10 000 eiro
Komentāri[2] 29.08.2009 07:32
Liks lietā visus talantus

Vidzemes pusi jaunajā šovā pārstāv dziedošā Beitiku ģimene no Pāles — Egons, Ieva, Kristīne, Māra, Aija, Dāvis, Oskars un citi, kopskaitā divpadsmit cilvēku.

Izrādās, Beitiku ģimenei šādi pasākumi nav nekas jauns — tā joprojām piedalās dziedošo ģimeņu salidojumā Spiets, krietnās mūzikas festivālā Dziesma manai paaudzei un citos pasākumos. Par savas ģimenes priekšrocību un trūkumu Beitiku ģimenes galva Egons dēvē lielumu: "Mēs noteikti būsim spēcīgākais un daudzbalsīgākais koris, bet, no otras puses, tik daudz cilvēku savākt kopā nav viegli. Taču gan jau galā tiksim." Izrādās, dziedoši ir visi Beitiku ģimenes locekļi, taču nebūt ne visi ir izvēlējušies saistīt savu dzīvi ar mūziku. "Mēs pārstāvam vairākas specialitātes: daži dzied, daži dejo, vēl kāds mācās par banku speciālistu. Vai to visu liksim lietā un vai šīs zināšanas noderēs šovā, tad jau manīsim," smaida ģimenes mamma Indra. Lielā konkurence — 24 ģimenes no visas Latvijas — Beitiku ģimeni nebaida. Beitiki ir priecīgi, ka atkal notiks liels, dziedošs, sirsnīgs pasākums. Arī no konkurences ar TV3 piedāvāto šovu Koru kari 2, kas sāksies jau pavisam drīz un tiks rādīts tajā pašā laikā, ne. "Cilvēkiem pašiem būs jāizvēlas, ko skatīties!" Startam un uzvarai jaunajā šovā Beitiku ģimene ir gatava un pirmajā raidījumā žūrijai un skatītājiem piedāvās nopietnu un sarežģītu dziesmu — Jāņa Lūsēna Pūt, vējiņi. "Arī pārējiem šova dalībniekiem vēlam veiksmi!" saka lielā Beitiku ģimene.

Paļausies uz dāmu balsīm

Ar dziesmiņu Mākonis jaunajā šovā svētdien startēs piecas dziedošās Ozoliņu ģimenes meitenes — mamma Gunda, meitas Endija, Laila, Kristīne un mazmeitiņa Luīza. "Gribējām izmēģināt savus spēkus un saprast, vai mūsu ģimene kaut kam tādam ir gatava," stāsta mamma Gunda un piebilst, ka pieteikšanos šovā noorganizējusi vecākā meita Kristīne, jo viņai nav paticis, ka mamma strādā arī svētdienās. Tā kā bērniem atteikt nevar, nācies vien piekrist, Gunda smejas.

Šoreiz šovā Ozoliņu ģimenes dāmas piedalīsies vienas pašas, lai gan ģimenē esot arī dziedoši vīrieši. Bet, noteikumi ir un paliek noteikumi — pasākumā drīkst uzstāties tie, kuri piedalījušies atlasē. Taču, ja vien būs tāda iespēja, šova gaitā kādā no priekšnesumiem tikšot iesaistīti arī kungi. Par savas ģimenes naglu Gunda Ozoliņa mīļi dēvē trīsgadīgo mazmeitiņu Luīzu, kura jau paguvusi piesaistīt preses un pārējo šova dalībnieku uzmanību.

Vai Gunda uztraucas par lielo konkurenci? "Nē, jo es nemaz nejūtos kā konkurente. Turklāt man ir patiess prieks, ka beidzot tiks sarīkots sirsnīgs un ģimenisks pasākums, kurā ģimene tiek uzsvērta kā galvenā vērtība.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
KIKA 01.09.2009 21:21
Labāk varējāt nepaļauties..jūs bijāt traģiskas! Varējāt večus paņemt, ja tie tiešām jēdz no mūzikas! Jūs tik kristy glāba, otrā blondā pinkmate gan pat gorīties neprata!:)))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss