LNT un "TV5" no 28.jūlija sāks rādīt konkursu "Jaunais Vilnis 2009"

Līdz starptautiskajam populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursam "Jaunais Vilnis 2009" atlikušas 11 dienas, un jau šobrīd notiek intensīva gatavošanās lielajam vasaras notikumam. No 28. jūlija līdz 2. augustam Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē norisināsies konkurss "Jaunais Vilnis 2009", ko translēs kanāli LNT un TV5.

LNT un "TV5" no 28.jūlija sāks rādīt konkursu "Jaunais Vilnis 2009"
Komentāri 17.07.2009 09:05

No 28.jūlija, katru vakaru LNT kanālā, uzreiz pēc LNT Ziņām astoņos, konkursa "Jaunais Vilnis 2009" translācijas sāksies no plkst. 20:40, sestdienas vakarā no plkst. 21:15, bet svētdien, 2.augustā, no plkst. 20:35 būs vērojams konkursa noslēguma koncerts. Koncertu atkārtojumi tiks rādīti nākamajā dienā no plkst. 10:00 . Savukārt kanālā TV5 konkursu skaties katru dienu no plkst. 18:45, kā arī atkārtojumu nākamajā dienā no plkst. 11:30.

Jau no nākamās nedēļas, 20.jūlija, raidījums "Tautas balss", atgriežas ēterā un, katru darbdienas vakaru plkst. 19:10, stāstīs visu par un ap lielākā vasaras muzikālā šova "Jaunais Vilnis 2009" notikumiem. Kā norit gatavošanās, kam būs krāšņākie tērpi, kādas būs automašīnas, ar kurām ierodas Krievijas šovbiznesa spožākās zvaigznes un ietekmīgākie mūzikas industrijas pārstāvji. Dienas un nakts skaļākie notikumi Jūrmalā, muzikālās sacensības spriedze un aizkulišu cīņas, krāšņākie uznācieni un lielākās izgāšanās. Uzzināsim, kā Aisha gatavojas konkursam, kas viņai palīdz sagatavoties un, vai ir satraukums pirms lielā uznāciena uz Dzintaru koncertzāles skatuves! Par visiem spilgtākajiem notikumiem konkursa "Jaunais Vilnis 2009" laikā – tikai raidījumā "Tautas Balss". Īpašas dienasgrāmatas par "Jauno Vilni 2009" gatavos arī Maija Silava, kuras būs redzamas raidījuma "Tautas Balss" ietvaros.

Savukārt, nedēļā, kad norisināsies konkurss "Jaunais Vilnis 2009", Elīna Doļģe raidījuma "Tautas balss" laikā tiešraidēs stāstīs par konkursa jaunumiem. Katram skatītājam būs iespēja uzzināt visu par notikumiem, kas norisināsies aiz kadra starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā "Jaunais Vilnis 2009"!

Konkurss "Jaunais Vilnis" Jūrmalā norisinās jau 7 gadus. Arī latviešu mākslinieki šajā konkursā sevi ir lieliski parādījuši. 2004.gadā pirmo vietu izcīnīja grupa "Cosmos", 2005. gadā pirmo vietu ieguva Latvijas dziedātājs Intars Busulis. 2007.gadā Andris Ērglis izcīnīja otro vietu, pagājušogad uz grandiozās pasākuma skatuves kāpa Dons, bet šogad turēsim īkšķus par Aishu!

Šogad starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā "Jaunais Vilnis" kopumā piedalīsies 16 dalībnieki, kuri pārstāvēs Latviju, Gruziju, Indonēziju, Itāliju, Kazahstānu, Ķīnu, Poliju, Krieviju, Ukrainu, Somiju, Franciju un Baltkrieviju.

Šogad "Jaunā viļņa" atklāšanas koncertā 28. jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē uzstāsies populārā zviedru popgrupa "Roxette", ko arī redzēsim kanālos LNT un TV5!

Tiekamies šīs vasaras lielākajā muzikālajā notikumā "Jaunais Vilnis 2009" LNT un TV5 kanālos! Un visu, kas paliek aiz kadra konkursa laikā, uzzini raidījumā "Tautas balss" katru darbdienas vakaru 19.10!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss