Šovam "Latvijas princese 2009" jau pieteikušās gandrīz 500 dalībnieces

Ir pagājušas tikai nedaudz vairāk nekā 24 stundas, kopš, portālā www.draugiem.lv var pieteikties LNT šovam "Latvijas Princese 2009" un pieteikušās ir jau gandrīz 500 iespējamās dalībnieces!

Šovam "Latvijas princese 2009" jau pieteikušās gandrīz 500 dalībnieces
Komentāri[36] 07.07.2009 11:30

Visas iespējamās dalībnieces, kuras pieteikušās šovam, ir gatavas pieņemt izaicinājumu, pārbaudīt sevi un cīnīties par Princeses kroni. Bet kuras divdesmit iekļūs finālā un, kura kļūs par "Latvijas Princesi 2009"? Mūsdienu princeses stāsts tikai sākas..., jo priekšā ir vairākas atlases un pārbaudījumi.

Jau ziņots, ka šovs "Latvijas Princese" pagājušajā gadā ieguva ļoti lielu skatītāju interesi un tas neatstāja vienaldzīgu nevienu skatītāju. Pēc TNS Latvia datiem, kopā šovu "Latvijas Princese" vidēji skatījušies 1 138 100 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.

Ja arī Tu esi drosmīga, uzņēmīga un vēlies piedalīties aizraujošā piedzīvojumā, piesakies, aizpildot dalībnieces anketu portālā www.draugiem.lv/special/princese/ līdz 15.jūlijam! Pastāsti par sevi, pievieno fotogrāfiju, un, vēlams arī, video, kurā pamato, kādēļ tieši Tu esi pelnījusi kļūt par princesi. Pārliecini mūs, ka esi īstā Princese. Iespējams, ka tieši Tu būsi viena no 20 meitenēm, kurai šovs jau šovasar dos iespēju izbaudīt stāstu par mūsdienu princesi!

"Latvijas Princese"- stāsts par mūsdienu princesi. Izmanto savu iespēju un piesakies!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
zu 12.07.2009 14:23
Nu vai tad taadu shovu otrreiz var iztureet??

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss