LNT piedāvā: Maikls Džeksons. Skandalozā leģenda

Viņa talants ir leģenda. Viņa dzīve nepatikšanu un skandālu pilna. Viņa nāve izraisa daudz jautājumu, bet liek viņa mūzikai atdzimt no jauna. Jau šo svētdien, 19.15 LNT Ziņu dienests piedāvā dokumentālo filmu „Maikls Džeksons. Skandalozā leģenda”.

LNT piedāvā: Maikls Džeksons. Skandalozā leģenda
Komentāri[11] 02.07.2009 07:12

Maikls Džeksons ir dzimis Indiānas štatā, ASV 1958. gada 29. augustā. Viņš piedzima septītais deviņu bērnu ģimenē. Viņa muzikālā karjera aizsākās jau 5 gadu vecumā, kad bija vadošais solists ģimenes grupā „Jakson 5”.

1982. gadā tika izdots albums „Thriller”, kas joprojām ir pārdošanas rekordu galvalī, kā viens no visu laiku pirktākajiem mūzikas albumiem visā pasaulē. Neskaitāmas mūzikas balvas, galvu reibinoši panākumi un pasaules slava. Tai pat laikā noslēpumi, skandāli un nepatikšanas piepildīja Maikla Džeksona dzīvi.

Maikls Džeksons ir mākslinieks, kurš vienaldzīgos neatstāj. Ar Džeksona nāvi noslēdzas viena mūzikas industrijas ēra. Džeksons ir kļuvis ne tikai par elku miljoniem klausītāju, bet arī iedvesmojis daudzus mūziķus visā pasaulē, tostarp arī Latvijā. Popmūzikas kontekstā Džeksona darbi ir bijusi revolūcija. Mūzikā ieliktā enerģija šo mākslinieku ir padarījusi nemirstīgu.

Jānis Šipkēvics, radio SWH valdes priekšsēdētājs, intervijā LNT Ziņām sacīja: „Džeksons ir pavisam neparasts mākslinieks. Un es domāju, ka tikai tagad tā pa īstam cilvēki novērtēs, kas patiesībā bija Maikls Džeksons, jo tā viņa mānija, manuprāt, tikai tagad sākas. Un Maikls Džeksons sāk savu otro dzīvi.”.

Savukārt, mūziķis Gustavo LNT Ziņām par mūzikas albumu „Thriller” saka : ”Ne par vienu citu mākslinieku izpildītāju neesmu dzirdējis, ka tā strādā pie viena albuma. Katrai dziesmai tika veidoti 40 aranžējumi. Katrai dziesmai...”

Svētdien, LNT Ziņu dienesta dokumentālajā filmā stāstīsim par Maikla Džeksona dzīvi, par viņa personību, neskaitāmajām plastiskajām operācijām un skandāliem, kas vienmēr pasaules medijos ir izraisījuši lielu rezonansi. Apkoposim viņa talanta pazinēju un cienītāju - Latvijas mūziķu viedokļus, runāsim ar plastiskās ķirurģijas ekspertiem. Filmā plaši tiks izmantoti arī viņa biogrāfijas pētnieku atklātie fakti, ārvalstu preses, starptautisko ziņu aģentūru, vietējo mediju un LNT Ziņu dienesta materiāli.

LNT Ziņu dienesta veidotā dokumentālā filma „Maikls Džeksons. Skandalozā leģenda” svētdien 19.15 kanālā LNT.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
limon 02.07.2009 23:47
Sheit var noskatiities, manupraat, gan jau labaaku versiju kaa LNT piedaavaas:
http://www.limon-online.ru/news/2009-06-30-2636

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss