"Baltic Open Media Regatta '09" – LNT komandai 1. vieta

Liepājā Baltijas atklātās regates ietvaros notika otrā "Baltic Open Media Regatta '09", kura vienuviet pulcēja dažādu mediju pārstāvjus. LNT komanda sīvā konkurencē ieguva godpilno pirmo vietu!

"Baltic Open Media Regatta '09" – LNT komandai 1. vieta
Komentāri Bilžu galerija[1] 15.06.2009 08:00

Kopumā "Baltic Open Media Regatta '09" tika pārstāvēti 11 mediji, kas tika sadalīti 15 komandās.

 

Mediju regatē piedalījās - Kuldīgas rajona laikraksts „Kurzemnieks”, nacionālā ziņu aģentūra „Leta”, laikraksts „Latvijas avīze”, radio „Radio SWH”, „Rietumu radio” un „Radio Skonto”, televīzijas kanāli „LNT” un „Latvijas Ziņu kanāls”, portāli „Viss.lv” un „Liepājniekiem.lv” un Krievijas burāšanas žurnāla komanda.

 

LNT komandu pārstāvēja LNT sporta ziņu moderatori Lauris Lizbovskis un Edgars Barbaks, LNT ziņu raidījuma „900 sekundes” moderatore Kristīne Garklāva, LNT laika ziņu un raidījuma „Tautas Balss” vadītājs Māris Grigalis, Renāte Lizbovska un Ieva Drāzniece. LNT komanda jūrā devās kopā ar Igaunijas jahtas „Premium” kapteini un ekipāžu. Sīvā cīņā, tikai par dažiem metriem, LNT komandai izdevās apsteigt „Radio SWH” komandu un iegūt godpilno pirmo vietu! Līdz ar to otro vietu izcīnīja „Radio SWH” komanda, bet trešo vietu ieguva laikraksta „Kurzemnieks” komanda.

Regate sagādāja īstu burāšanas prieku, azartu un pozitīvas emocijas – pēc panākumu gūšanas saka LNT komanda!

 

 

 

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss