Blondīņu gājienā piedalās vairāki simti dalībnieču (FOTO, VIDEO)

Gaišmatainās daiļā dzimuma pārstāves sākotnēji pulcējās Esplanādē pie Raiņa pieminekļa, lai pa Reimersa ielu, gar Bastejkalnu un tālāk pa Kaļķu ielu dotos uz krastmalu. Pēc tam blondīnes devās uz tirdzniecības centru "Mols", kur paredzēts uzņemt fotogrāfiju ar lielāko gaišmataino meiteņu skaitu.

Blondīņu gājienā piedalās vairāki simti dalībnieču (FOTO, VIDEO)
Komentāri[67] Bilžu galerija[12] 31.05.2009 17:56

Blondīnes lielākoties bija tērpušās savās iecienītajās krāsās - baltā un rozā, tāpat neizpalika blondīņu uzticīgo pavadoņu - mazo klēpja sunīšu klātbūtne. Pasākums izraisīja lielu interesi gan rīdziniekos, gan ārvalstu viesos, kuri ar aizrautību vēroja blondīņu pulcēšanos un pavadīja blondīnes gājienā uz krastmalu.

Kā pastāstīja viena no pasākuma rīkotājām Dace Dēnava, gājienam bija pieteikušās 35 komandas gan no Rīgas, gan citām Latvijas pilsētām. Katrā komandā ir 10 līdz 20 dalībnieces.

Pēc Dēnavas teiktā, šāds jautrs gājiens tiekot rīkots, jo tas esot labs veids, kā iziet no krīzes. Tāpat viens no pasākuma mērķiem ir tūristu piesaiste pilsētai, kā arī labdarība - iecerēts savākt līdzekļus spēļu laukuma ierīkošanai bērniem ar īpašām vajadzībām.

Arī turpmāk ik gadu 31.maijā paredzēts rīkot blondīņu gājienu.

Kā ziņots, vakar plkst.12 tirdzniecības centrā "Mols" oficiāli tika atklāti sociālā labdarības projekta "Go Blonde" pasākumi, kas vienlaikus būs arī blondīņu nedēļas nogales pasākumu atklāšana, aģentūru LETA informēja Latvijas Blondīņu asociācijas pārstāve Marika Ģederte.

Šogad pirmo reizi Latvijā tiek realizēts projekts "Go Blonde". Iecerēts, ka blondīņu nedēļas nogale turpmāk tiks rīkota Rīgā katru gadu pēdējā maija nedēļā ar ambiciozu plānu apvienot 2000 blondīņu, noslēdzot to ar labdarības balli.

Blondīņu nedēļas nogales pasākumu programmā iekļauti visdažādākie pasākumi, kas mijas ar labdarību, daudz pozitīvu emociju un humoru, piemēram, blondīņu parāde, modes diena, sporta diena un blondīņu balle.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [67] ››
bokijs2 07.06.2009 20:15
men nezeligi patik blondines nezeligi..bet pats es arii esu blonds super vecenes super ta tik turet BLONDINES BLONDINES u.t.t

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss