Meitene no Latvijas ar seksīgu deju sajūsmina "Britain's Got Talanted" žūriju

Noskaties VIDEO. Meitene no Latvijas 24-gadīgā Jūlija Nadeiko piedalījusies "Britain's Got Talanted" un ar savu seksīgo deju pārsteigusi pat daudz redzējušo žūriju.

Meitene no Latvijas ar seksīgu deju sajūsmina "Britain's Got Talanted" žūriju
Komentāri[83] 25.05.2009 14:10

Pat mūžīgais īgņa Saimons smaidīja un slavēja meiteni. Jūlija spēja tikt pusfinālā, taču ceļu uz finālu, kuru vēros pati Karaliene, liedza vienīgā žūrijas daiļa dzimuma pārstāve Amanda.

Pusfinālā Jūlija bija izvēlējusies «Lady Marmalade» un priekšnesuma nobeigumā viņai pievienojās 4 fona dejotājas. Dejas vidū žūrija pārstāve Amanda nospieda «X», kas skaidri norādīja viņas negatīvo vērtējumu. Abi stiprā dzimuma žūrijas pārstāvji gan bija citās domās, jo visu priekšnesumu noskatījās ar pašapmierinātu smaidu un dejas beigās aplaudēja, stāvot kājās.

Žurijas pārstāvis Pīrs novērtēja priekšnesumu, sakot, ka tas bija satriecošs un viņš ir ļoti pateicīgs, ka šoreiz Jūlija ir paņēmusi līdzi savas draudzenes. Viņš arī izteica nožēlu, ka Amanda ir nospiedusi «X», piebilstot, ka greizsirdība ir briesmīga lieta.

Amanda atbildēja Pīrsam, jautājot par ko viņš domāja priekšnesuma laikā, precizējot jautājumu - ar kuru vietu viņš domāja. Savu rīcību Amanda skaidroja, sakot, ka viņa uztraucas par to, ka Karaliene varētu būt sarūgtināta, redzot Prinča Filipa un puišu apmulsumu, jo Jūlija esot par daudz seksīga.Deja patiešām ir ugunīga un to varat novērtēt arī jūs.

Pusfināla VIDEO:

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [83] ››
Eucalyptus 26.05.2009 20:07
jauki

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss