Candy, Aisha un Zaharova turpina cīņu par dalību "Jaunais Vilnis 2009"

Jūrmalā nule notikusi pirmā atlases kārta konkursam "Jaunais Vilnis 2009", kas tradicionāli notiks Jūrmalā šī gada vasarā.

Candy, Aisha un Zaharova turpina cīņu par dalību "Jaunais Vilnis 2009"
Komentāri[30] 14.04.2009 07:38

Žūrija uz noklausīšanos bija aicinājusi  47 pretendentus. Izvērtējot dalībnieku sniegumu žūrija lēma, ka deviņiem izpildītājiem būs jāuzstājas atkārtoti otrā kārtā kad tiks pieņemts galīgais lēmums, kurš būs Latvijas pārstāvis šajā konkursā.

Žūrija sastāvēja no autoritatīviem Latvijas mūzikas dzīves pazinējiem: operdziedātāja Inese Galante, maestro Raimonds Pauls, Dzintaru koncertzāles mākslinieciskais vadītājs Ļevs Ostrovskis, Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Tampe, Dzintaru koncertzāles valdes priekšsēdētājs Andrejs Kondratjuks, VSIA Latvijas koncerti vadītājs Guntars Ķirsis, izdevniecības nama Petits īpašnieks Aleksejs Šeiņins, dziedātājs Jānis Stībelis un Jaunā viļņa izpilddirektors Igors Jefremovs.

Otrajā kārtā, ko nu jau vērtēs žūrija no Maskavas, sacentīsies:

Candy jeb Liene Bronuša, Aisha jeb Aija Andrejeva, Kristīna Zaharova, Natālija Tumševica, Sintija Ģēģere, Elīna Silova, Annija Putniņa un Antra Stafecka kā arī viens puisis - Dainis Skutelis, kurš, kā zināms, uzvarēja pagājušā gada šovā Latvijas Zelta talanti.

Konkursa otrā kārta būs 17. aprīlī , kad Latvijas mūziķi uzstāsies atkārtoti kopā ar konkursa dalībniekiem no Eiropas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [30] ››
sarma 15.04.2009 09:00
Natālijai jādzied vilnī,un arī uz Eirovīziju bija viņai jātiek,jo tur vismaz ir šovs,un godīgi sakot arī profesionālisms,jo fabrikā tāpat vien netiek,tā nav mūsu fabrika,kur tiek nulles,kas pēc tam tēlo zvaigznes,krievu fabrikai mūsu tagadējās klukstes(Ella,Cendija un t.t.)pat tuvumā netiktu.Bet mēs jau nezin kapēc katrā svarīgā reizē izvirzam kaut ko,nezin ko,un tad paši bŗinās,kapēc zemi rezultāti.Un tad nets ir pilns ar mēslu izgāšanu,tad arī balsot vajag par cienīgu kandidātu.Gan jau Pauls paņems to,kur jutīska kaut,kas ir,vismaz jācer uz viņa pieredzi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss