VIPi.lv prognozē Eirodziesmas uzvarētāju šovakar

Lai gan Eirovīzijā kaut ko prognozēt ir reti nepateicīgs darbiņš, tomēr VIPi.lv uzdrošinās izteikt savu prognozi šīvakara balsojumam.

VIPi.lv prognozē Eirodziesmas uzvarētāju šovakar
Komentāri[89] 28.02.2009 16:00

Tāpat kā iepriekšējos gadus, «Eirodziesmas» fināls risināsies divās daļās – proti, pēc fināla izskaņas sekos superfināls. Ja fināla kārtā balsojuma rezultātus noteiks TV skatītāji un žūrija, kas izvirzīs trīs dziesmas - superfināla dalībnieces, tad izšķirošajā balsojumā – superfinālā - par nacionālās atlases uzvarētāju atkal balsos tikai skatītāji! Žūrijas balsojums,protams padara prognozēšanu sarežģītāku, jo tur atkal parādās iekšējās intereses un intrigas.

Vislielākās izredzes iegūt pirmo vietu ir Aishai un grupai „G-point” , jo no atlikušajām dziesmām šī tomēr ir ar vislipīgāko meldiņu un Aishas enerģija tam piešķir papildus vērtību. Mūsu prognoze par Aishas uzvaru – 40 % .


Otro vietu dodam Kristīnai Zaharovai un Annijai Putniņai. Godīgi sakot šis būtu labākais variants arī lielajai Eirovīzijai Maskavā, jo lai gan uzvara nespīdētu, taču arī kaunēties nenāktos un vēlreiz apliecinātu visai pasaulei, ka Latvijā ir skaistas un pie tam labi dziedošas meitenes. Tāpat būtu cerība saņemt 12 punktus no Īrijas. Prognoze par uzvaru 20 %


Trešais uzvaras pretendents – Busulis. Protams šī ne tuvu nav viņa labākā dziesma, šķiet to pamazām saprot pat visaklākie viņa talanta cienītāji, kas nodrošināja Intara nokļūšanu finālā. Tiem, kas tā vēl nedomā , iesakām iedomāties šo dziesmu dziedam kādu nepazīstamu Melnkalnes dziedoni viņa dzimtajā valodā... nu tieši tādas emocijas būs skatītājiem Eiropā, ja nu Busulis nonāks uz Maskavas skatuves. Kaut gan ņemot vērā Busuļa raksturu varam pieņemt, ka aizbraucis uz Maskavu viņš pēkšņi nodziedātu nevis šī gada dziesmu, bet teiksim „Gonki” un pārsteigtu visu Eirovīzijas žūriju :) . Prognoze par uzvaru 20 %


Tāpat kā citus gadus, «Eirovīzijas» nacionālās atlases finālā piedalīsies arī viesmākslinieki. Šoreiz konkursā viesosies Lietuvas un Polijas konkursu uzvarētāji, kā arī pagājušā gada pašmāju uzvarētāji — muzikālā apvienība «Pirates of the Sea», kas būs sagatavojusi jaunu dziesmu.

Kā viesmākslinieki piedalīsies arī Kristīna Zaharova ar Laura Reinika dziesmu «I Wish I Could Pretend», ar ko dziedātāja Īrijā notikušajā «Eirovīzijas» konkursa nacionālajā finālā ieguva pārliecinošu otro vietu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [89] ››
sleews 05.03.2009 23:05
Busulis Labais :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss