Vai Busulis šodien paņems arī Mūzikas Gada balvu?

Jau šovakar Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvas 2008 (LMIGB) svinīgā koncertceremonija. Mūzikas ierakstu Gada balva pārsteigs ar pirmatskaņojumiem un nebijušām sadarbībām.

Vai Busulis šodien paņems arī Mūzikas Gada balvu?
Komentāri[38] 24.02.2009 07:42

Jau šodien Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvas 2008 (LMIGB) svinīgā koncertceremonija, kas notiks otrdien, 24. februārī Latvijas Nacionālajā operā. Gadu no gada LMIGB turpina tradīciju piedāvāt „dzīvo” muzicēšanu, kaut arī šovā piedalās vairāk kā 20 grupas un izpildītāji un koncerts tiek translēts Tv3 tiešraidē plkst.20.20

Nominācijai Gada dziesma izvirzīti:

Linda Leen — Chameleon
Vokālā grupa Cosmos — Tu kā, es kā
Intars Busulis — Brīvdiena
Grupa Dzelzs vilks — Uijā uijā nikni vilki
Grupa Prāta vētra — Ja tikai uz mani tu paskatītos

Vai atkal Busulis?

Īpašu intrigu sola fakts, ka vairāki mākslinieki gatavo ekskluzīvus priekšnesumus tieši LMIGB ceremonijai: piemēram, Lielvārdes koris dziedās jaunu dziesmu ar Olgu un Aishu. Jānis Moisejs pirmoreiz uzstāsies kopā ar pērn Labākās debijas balvas saņēmušo saksofonistu Arti Gāgu, bet Linda Leen vienosies projektā ar pūtēju orķestri „Rīga”, kopīgi izpildot dziesmu „Chameleon” jaunā aranžējumā.

Pirmatskaņojumu sola arī Igo duetā ar Feliksu Ķiģeli - viņu skaņdarba gala versija būšot gatava tikai pirms pašas ceremonijas. Savukārt, grupa „Astro’n’out” izpildīs jauno singlu „Plastic”, kurš radiostacijās vēl nav skanējis.

Pēc ilgiem laikiem oriģinālajā sastāvā plašākai sabiedrībai parādīsies 80. gadu hitu meistari „Vaidava”, kā arī leģendārie „Remix”, kuri sola vienā priekšnesumā apvienot vismaz četrus ģitāristus un pūtēju grupu „Keksi”.

Savukārt, ‘afterparty’ banketa viesus pēc ceremonijas gaidīs īpašs party-tramvajs, kurš nogādās restorānā „Sunny” (Europa City hotel), kur paredzēta ne mazāk interesanta izklaides programma: sarkanais paklājs, divi dīdžeji, siltumterase, šampanieša piramīda, slavas siena, īpaša torte u.c.

Koncertceremoniju vadīs un klātesošos izklaidēs Baiba Sipeniece un Valters Krauze. Ilggadēja draudzība ar Latvijas Krājbanku ir devusi iespēju arī šajos sarežģītajos laikos neizzust Latvijas Mūzikas ierakstu Gada Balvas pasniegšanas tradīcijai.

Pasākuma augstu tehnisko un māksliniecisko līmeni garantē profesionāļu komanda – skaņu kompānija UBS, gaismu kompānija ‘NA” un „Videocentrs”. Scenogrāfs - Kristaps Skulte, režisore – Dita Torstere.

 Gada balvas ceremoniju rīko Latvijas Mūzikas producentu apvienība “LaMPA”, producē - kompānija “MicRec PM”.

Nomināciju sarakstu skat. šeit: www.gadabalva.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [38] ››
strip 25.02.2009 13:47
Es gan gribeju,lai Busulis ar tiek pie kaada stativinja:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss