Bijušais čipendeils, aktieris Lauro Džoto uzrunā Vipi.lv lasītājas

Slavenais, eks-čipendeils un erotisko filmu zvaigzne vēršas pie jauniešiem Latvijā - aicinot strādāt pasaulslavenā modeļu aģentūrā. Atlase notiks 13. un 14. februārī Rīgā.

Bijušais čipendeils, aktieris Lauro Džoto uzrunā Vipi.lv lasītājas
Komentāri[29] 29.01.2009 08:16

Izstādes EROTS - 2009 laikā, Ķīpsalā tiek plānota modeļu atlases sesija darbam nopietnā modeļu aģentūrā. Publicējam mākslinieka adresēto vēstuli mūsu lasītājiem:

"Sveicināti, portāla Vipi.lv lasītājas un lasītāji!

Mani sauc Lauro Džoto, es esmu astoņkārtējais ”Porn Oscar” balvas ieguvējs, erotisko filmu zvaigzne, bijušais čipendeils un arī Ungārijas Erotikas festivāla mārketinga menedžeris, ”Lauro Giotto Media” (LGM) modeļu aģentūras dibinātājs.

Es gribētu jums īsumā izstāstīt savu dzīvesstāstu.

Kā jau minēju, es sāku strādāt kā viens no čipendeilu dejotājiem Ungārijā, pēcāk piedalījos grupas tūrēs pa visu pasauli, pāris gadus uzstājos Amerikā.

Par laimi vai par nelaimi – to vēlāk rādīs dzīve – pēc attiecībām, kurās es tiku piekrāpts un kas man nesa vienīgi vilšanos, es atgriezos Eiropā, savā mazajā, dzimtajā valstiņā. Es biju jauns, divdesmit gadus vecs puisis, kuram prieku sagādāja jauku meiteņu sabiedrība, mežonīgas ballītes un nauda. Un tā jau visai drīz es attapos erotikas biznesā, no gaismotāja palīga drīz vien kļuvu par erotisko filmu zvaigzni, kas iegūst vienu balvu pēc otras. Karjeras virsotnes sasniedzu 2006. gadā, kad Briselē saņēmu balvu kā Eiropas labākais erotisko filmu aktieris.

Iemesls, kāpēc es jums to stāstu, ir pavisam vienkāršs: šī ir trešā reize, kad vieszvaigznes statusā piedalos erotikas izstādē Latvijā. Bija lieliski uzzināt, ka ar katru gadu šo pasākumu apmeklē aizvien vairāk cilvēku, un es biju pārsteigts redzot, ka liela daļa apmeklētāju ir meitenes, to ir gandrīz tikpat daudz cik vīriešu. 2006. gadā man patiešām paveicās, ka varēju svinēt savu dzimšanas dienu Latvijas festivālā EROTS. Kāda jauka sagadīšanās! Nekad agrāk nebiju atradies tik daudzu skaistu meiteņu un sieviešu ielenkumā. Tas mani iedvesmoja.

Pēc ilgstošas gatavošanās un vienošanās esmu noslēdzis līgumu ar ”AVN Europe”, pasaulē lielākās erotikas izstādes rīkotājiem Lasvegasā un arī lielākajiem Budapeštas erotikas festivāla informatīvajiem sponsoriem; šis festivāls norisināsies 2009. gadā.

Izstādes EROTS laikā mēs plānojam modeļu atlases sesiju.

Ar savas aģentūras palīdzību es gribētu iepazīstināt jūs ar visiem uzņēmumiem, kas veicinājuši arī manu karjeru. Esmu pārliecināts, ka erotikas industriju vienmēr virzījušas pievilcīgas meitenes un dāmas. Tāpēc vēlos aicināt jūs apmeklēt šo izstādi, ņemiet līdzi savas meitenes, ja vēlaties pārbaudīt viņu prasmes un spējas erotikas jomā.

Astoņus gadus esmu strādājis erotikas jomā, labi pārzinu grūtības un problēmas, ar kādām saskaras ne vien režisori un producenti, bet arī aktieri. Ar ”Lauro Giotto Media” palīdzību jūs iegūsiet pieeju aģentūrām, kuras rūpēsies par jums, novērtēs jūsu talantu un dāsni atalgos to. Tādējādi jums nebūs jāizcīna karjera smagā cīņā, kā to darījuši daudzi puiši un meitenes – un arī es pats.

Vienkārši apmeklējiet izstādi 2009. gada 13. un 14. februārī, paņemiet līdzi personu apliecinošus dokumentus, lai pierādītu, ka esat vecāki par 18 gadiem, kā arī patiešām seksīgu apakšveļu. Varat aizpildīt pieteikuma anketas un mēs, protams, apliecinām, ka neviena fotogrāfija un video materiāls, kas tiks uzņemts atlases laikā, netiks publicēts bez jūsu piekrišanas.

Es ceru, ka mums ir izdevies atmodināt jūsu interesi un iegūt uzticību, tāpēc drīz tiksimies izstādes EROTS laikā ”Lauro Giotto Media” stendā.

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet uz: victoriamediaholding@gmail.com

Ar cieņu,

Lauro Džioto. "

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
mes 01.02.2009 18:53
TAUTA...milaaaaa vai tiesam jus nemakat lasit???.... sakuma izlasiet, un pec tam nodirshat...
un protams latvietis paliek latvietis,sedes vienmer uz savas sudu kaudzes, un chikstet cik gruta dzive....pffff... ar sadu attieksmi talu netiksiest!!!!!....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss