Superdārgo klubu GODVIL cilvēki ignorē. Vai vērsies ciet?

Aizvadītajā sestdienā jaunajā klubā Godvil notika Krievijas rokgrupas "Bratja Grim" koncerts, kuru apmeklēja tikai pāris desmiti cilvēku.

Superdārgo klubu GODVIL cilvēki ignorē. Vai vērsies ciet?
Komentāri[51] Bilžu galerija[20] 22.12.2008 08:01

Rīgas nakts uzdzīves mīļotājiem nule kā durvis vēris superdārgais klubs Godvil.

Tā īpašniekiem tas esot izmaksājis nieka četrus miljonus... Arī kluba prezentācija prasījusi pamatīgus izdevumus, bet vai ieguldītā nauda sevi attaisnojusi?

Uz modīgā nakts kluba atklāšanu tika saaicināti sabiedrībā populāri un ietekmīgi ļaudis, kurus izklaidēja arī populārais trio no Krievijas  "VIA Gra".

Vairāki cilvēki sarunā ar Vipi.lv atzina, ka Godvil drīzāk līdzinās labi izremontētam "šķūnim". Milzīgās telpas un vēsais interjers tā īsti nerada vēlmi tur tusēties līdz pirmajai rīta gaismai.

Arī atklāšanas ballīte pulksten trijos naktī lielākajai daļai jau bija beigusies... Kur visi palikuši? Vai uz skolu aizgājuši? Vai mežā dzērvenes lasām?

Pavisam nelāgā situācijā ap pulksten trijiem naktī nokļuva arī TV dīva Maija Silova. Viņa ne tikai labprāt iejūtas vakara vadītājas un gides lomā, bet arī lauzīja galvu par to, kas ir kluba mērķa auditorija un kā to uzrunāt...

Arī aizvadītā sestdiena pierādīja to, ka tur kaut kas nav kārtībā. Grupas "Bratja Grim" koncerts nebija plaši apmeklēts.

Vismaz pagaidām klubam neizdodas piesaistīt plašas apmeklētāju masas. Sākums - nekāds! Varbūt parastos kluberus atbaidīja šikais sākums?

Necerēta iespēja ietusēt bagāto klubā ir izgāzusies! Vismaz pagaidām cilvēkiem tas nav vajadzīgs. Godvil nākotne joprojām miglā tīta...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [51] ››
aia 10.02.2009 19:01
Nav viņš tik dārgs. Normāli, kā cilvēks aizej, kur Tev pretī nebūs rajoņņiki. Solīdi cilvēki, atmosfēra... Forši :)
Tiesa gan, ja gribas sarīties ripas un ārdīties, jāmeklē cita vieta.
Raksta veidotājam vajadzētu tikt galā ar savas dzīves problēmām un risināt tās negāžot savu lažu uz ko pagadās :)
Uzdrošināšos teikt, ka labākais klubs Rīgā. Ļoti patika. Mūzika, publika, atmosfēra...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss