Princese Katrīna un aktrise Kate saka milzu PALDIES Latvijai - par 383 690 Ls

ZIŅA PAPILDINĀTA ATKĀRTOTI PLKST. 23.50 labdarības akcijā „Eņģeļi pār Latviju” saziedoti 383 690,62 Ls! Tikai kopā mēs esam spēks un tikai pateicoties visas Latvijas iedzīvotāju palīdzībai, mēs slimajiem bērniem varam sniegt iespēju dzīvot.

Princese Katrīna un aktrise Kate saka milzu PALDIES Latvijai - par 383 690 Ls
Komentāri[99] 21.12.2008 23:01

Latvijas iedzīvotāji sadodas rokās un paveic neticamo - akcijā “Eņģeļi pār Latviju” saziedoti 383 690,62 latu!!

Svētdienas vakarā, 21.decembrī, noslēdzās LNT, Swedbank un Ziedot.lv rīkotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”. Latvijas iedzīvotāju atsaucība bija ārkārtīgi liela, telefona centrāles bija pārkarsušas no daudzajiem zvaniem, un kopumā tika saziedoti 383 690,62 lati!

Princese Katrīna Puriņa un aktrise Katrīne Pasternaka, ar prieka asarām acīs, saka milzu PALDIES visiem ziedotājiem.

21.decembra vakarā, ceturtajā Adventē, noslēdzās LNT, Swedbank un Ziedot.lv rīkotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”. Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, daudziem bērniem tika dāvināta otrā dzimšanas diena. Telefona centrāles bija pārkarsušas no daudzajiem cilvēku zvaniem - visa Latvija bija sadevusies rokās, lai palīdzētu slimajiem bērniem.

Ceturtajā Adventē, LNT tiešraidē, akcijas „Eņģeļi pār Latviju” noslēguma pasākumā,  prieka asaras mijās ar laimīgiem smaidiem, jo sākotnējais labdarības akcijas mērķis bija palīdzēt tikai četriem slimiem bērniem, bet cilvēki bija ļoti atsaucīgi un bija saziedojuši krietni vairāk nekā sākotnēji bija nepieciešams, tādēļ 21.decembrī tika nolemts turpināt naudas ziedošanu, lai palīdzētu 93 slimiem bērniem. Un lai cik neticami tas sākumā nešķistu – nepieciešamā summa tika saziedota!

Visu svētdienu pie Latvijas Nacionālās operas, kur notika akcijas „Eņģeļi pār Latviju” noslēguma pasākums, cilvēki ļoti aktīvi ziedoja gan naudu, gan dažādas mantas, grāmatas un rotaļlietas bērnu aprūpes centriem.

LNT, Swedbank un Ziedot.lv rīkotajā labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju”  ikviens Latvijas iedzīvotājs tika aicināts ziedojot palīdzēt bērniem, lai viņi dzīvotu.

Akcijā iesaistītajiem bērniem  - 3 gadus vecajam Dāvidam, 5 gadus vecajai Paulai Luīzei, 2,5 gadus vecajai Zanei un 5 gadus vecajam Mārim nepieciešamā naudiņa tika saziedota jau svētdienas sākumā. Parēja saziedotā summa tika ziedota, lai palīdzētu citiem bērniem, kuriem mūsu palīdzība ir vienīgā iespēja sākt jaunu dzīvi!

Ziedot.lv bija pieteikušies 93 slimi bērni, kuri gaidīja palīdzību no mums. Lai palīdzētu visiem bērniem bija nepieciešams savākt 353 385 latus – un visi Latvijas iedzīvotāji to paveica! Tikai kopā mēs esam spēks un tikai pateicoties visas Latvijas iedzīvotāju palīdzībai, mēs slimajiem bērniem esam snieguši iespēju dzīvot. 

Mēs - visi Latvijas iedzīvotāji – ar savu atbalstu esam snieguši iespēju slimajiem bērniem sākt jaunu dzīvi! Mēs visi kopā esam paveikuši neticamo!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [99] ››
Eucalyptus 02.01.2009 01:20
Es ari saku paldies visiem,kas ziedoja,jo tomer ir saziedota pieticiga summina

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss