Jo dziļāka krīze, jo "Zelta drudzim" vairāk zvanītāju

Ekonomiskā krīze mudinājusi Latvijas iedzīvotājus aizvien aktīvāk iesaistīties Latvijā pagaidām vienīgajā telefona azartspēlē Zelta drudzis. Katru darbdienas un sestdienas vakaru šis LNT raidījums pie TV ekrāniem pulcē katru trīspadsmito Latvijas iedzīvotāju, kuri, zvanot, lai pieteiktos spēlei, diennaktī kopā iztērē aptuveni 5000 latu.

Jo dziļāka krīze, jo "Zelta drudzim" vairāk zvanītāju
Komentāri[16] 17.12.2008 10:42
Spēlēt gribētāji spēles telefonu sazvana ap 3000 reižu diennaktī, par katru zvanu maksājot pusotru latu. Spēles pamata auditorija ir pensijas vecuma cilvēki, kuri sacensību par laimestiem vairāk uztver kā izklaidi. Taču, iztērējuši vairākus simtus latu, viņi raksta sūdzības azartspēles uzraugošajai inspekcijai, kuras eksperti brīdina — Zelta drudzis ir azartspēle, no kuras cilvēks var kļūt atkarīgs, izpētījis laikraksts Diena.

Inspekcijā uzskata, ka ir vajadzīgi vairāki izglītošanas pasākumi, ka arī Zelta drudzis ir azartspēle ar visām no tā izrietošajām sekām, taču atklāti aģitēt pret dalību šajā spēlē nevar, jo Zelta drudzis ir legāls bizness. "Esam pieprasījuši mainīt reklāmas laiku un tajā iekļauto informāciju, kā arī pēc mūsu pieprasījuma šobrīd raidījuma laikā ir skrejošā rinda, ka azartspēles var izraisīt atkarību," avīzei Diena teikusi S.Birne. Viņa arī iesaka sekot līdzi savu bērnu un vecvecāku telefonu rēķiniem.

Spēles ideja nāk no Bulgārijas. Spēles līdzīpašniece Latvijā ir kādreizējā Konkurences padomes (KP) valdes locekle un galvenā juriste Ilze Zosule.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
Paula 19.12.2008 23:48
Cik ļoti žēl man ir to zvanītāju, kas tik ļoti cenšas uzvarēt, bet nesanāk un nesanāk...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss