Pauls aicina uz otro tikšanos savā krodziņā

Kurš īsti veltīja dziesmas Lanai Paulai? Kurš kuram palika parādā 300 rubļu, un kāds līdz šim neafišēts koncerts naktī savulaik skanējis Rīgas pils zālē? Šie un daudzi citi līdz šim nezināmi, toties intriģējoši jaunumi atklāsies šosestdien, 15.novembrī, no plkst. 21:15 jaunā izklaidējošā cikla "Krodziņā pie Paula" otrajā raidījumā.

Pauls aicina uz otro tikšanos savā krodziņā
Komentāri[80] 13.11.2008 13:18

Šīs sestdienas vakara tēma - dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera vārdiem. Kas gan neatceras tādas populāras dziesmas kā "Laternu stundā", "Par pēdējo lapu", "Mēmā dziesma", "Rudens ogle", "Genoveva" un daudzas citas Maestro pērles, kuras jau sen ierindojušās latviešu popmūzikas zelta fondā, pilnībā atbilstot hītu definīcijai.

Krodziņa viesu vidū būs gan pats Jānis Peters, Raimonda Paula dzīvesbiedre Lana Paula, modes māksliniece Asnate Smeltere, gan arī eksprezidents Guntis Ulmanis ar kundzi un citi mīļi viesi.

Savukārt Maestro un viņa muzikālā komanda parūpēsies par jauniem muzikāliem priekšnesumiem un oriģināliem izpildījumiem ar lielisku skaņu un dzirkstošu atmosfēru! Jāpiemin, ka mūziķi un dziedātāji raidījuma laikā priekšnesumus sniedz dzīvajā - bez fonogrammām, tādējādi radot nevainojamu muzikāli tehnisko kvalitāti un klātbūtnes izjūtu, par ko Latvijas Televīzija jau uzklausījusi komplimentus.

Kā zināms, raidījums pirmizrādi LTV1 ēterā piedzīvoja 8.novembrī. Tā veiksmes apliecinājums – lieliskā skatītāju interese. Kā liecina Mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūras "TNS Latvia" oficiālie dati, jaunajam raidījumam ar interesi līdzi sekojuši vidēji 196 700 skatītāju.

Cikls "Krodziņā pie Paula" būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā līdz pat gada nogalei ik sestdienas vakaru. Tā sākums - plkst. 21:15.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [80] ››
Bet 16.11.2008 15:30
Busulis gan nebija.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss