„Latvijas Zelta talantus” "žūrēs" arī dziedātājs Normunds Rutulis

No 16.novembra LNT svētdienas vakaros plkst. 20.20 varēsim vērot jauno talantu meklēšanas konkursu „Latvijas Zelta talanti”. Pirmajā raidījumā skatītājus pārsteigs divpadsmit talantīgi cilvēki no visas Latvijas.

„Latvijas Zelta talantus” "žūrēs" arī dziedātājs Normunds Rutulis
Komentāri[8] Bilžu galerija[5] 07.11.2008 08:01

Jau no 16.novembra varēsim sekot līdzi Latvijas apdāvinātāko cilvēku zvaigžņu stundai. Telekompānijas LNT talantu meklēšanas konkursa "Latvijas Zelta talanti" pirmajā koncertā pārsteigumu netrūks.

11 gadus vecā dziedātāja Ieva, izpildot Bjorkas dziesmu „It’s Oh So Quiet”, ar savu skatuvisko šarmu minūtes laikā iekaros gan žūrijas, gan skatītāju simpātijas. Vai zinājāt, ka ar bumbu var ne tikai spēlēt futbolu, bet, nenometot to zemē, vairākas stundas žonglēt un dejot? Valmierietis Uģis, rādot aizraujošus trikus ar futbola bumbu, centīsies lauzt stereotipus par futbolu tikai kā sporta spēli. 21 gadu vecais celtnieks Dainis, kurš aizskatuvē bija kluss un nemanāms, uzkāpjot uz skatuves, pamatīgi nošokēs žūriju ar savu dziedājumu.

Netrūks arī vilšanās asaru – ne visi dalībnieki spēs pārliecināt žūriju par savu talantu. Konkursa Žurijā būs Valmieras Drāmas teātra aktrise Ieva Puķe, TV un radio žurnālists Haralds Burkovskis un dziedātājs Normunds Rutulis.

Jau ziņots, ka oktobrī talantīgākie Latvijas iedzīvotāji tika meklēti lielākajās pilsētās – Liepājā, Kuldīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē un Rīgā. Kopumā pieteicās gandrīz 1000 cilvēki, kuri pārsteidza ar dažādiem talantiem. Piedalīties "Latvijas Zelta talantu" atlasē varēja ikviens. Šis ir konkurss bez noteikumiem - nav ne vecuma, ne arī kādu citu ierobežojumu. Savu talantu varēja demonstrēt gan viens, gan kopā ar ģimeni vai draugu kolektīvā.

"Latvijas Zelta talantu" vadītāji ir divi talantīgi jaunieši – Raimonda Paula jaunā zvaigzne un dziedāšanas šova "Zvaigžņu lietus 2" dalībnieks Jānis Moisejs un LNT žurnālists Guntars Gulbiņš, kurš ir piedalījies vairāku LNT raidījumu - "Zvaigžņu lietus", "Labestības diena", "Latvijas Princese", "Degpunktā" un citu veidošanā.

"Latvijas Zelta talanti" nav šovs, kurā mirdzēs jau zināmas šovbiznesa zvaigznes. "Latvijas Zelta talanti" ir svētki apdāvinātiem cilvēkiem, kuri līdz šim bijuši nepamanīti.

Vai jūs zināt, kas ir tektoniks un bītboks? To varēsim uzzināt jau 16.novembrī plkst. 20.20 - pirmajā „Latvijas Zelta talantu” raidījumā!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
kaķenīte 12.11.2008 18:18
man riebjas Rutulis! taisās par baigo džeku, nepārsmieties!!! tik sasmākslots, tik balts, tik tīriņš... brrr

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss