Kāds "pārsteigums"! - Princešu finālā paliek Madara un Katrīna

Šovakar notika šova "Latvijas Princese" pusfināls, kurā Princis atvadījās no Leldes. Finālā par Latvijas Princeses titulu sacentīsies Madara un Katrīna.

Kāds "pārsteigums"! - Princešu finālā paliek Madara un Katrīna
Komentāri[147] 25.10.2008 22:19

Jau no šova pirmsākumiem klīda baumas, ka finālā paliks Madara un Katrīna. Par to, ka finālā būs Madara, liekas, nebija dzirdējis tikai tāds cilvēks, kurš vispār nezina par šāda šova esamību. Arī Katrīnas vārds tika minēts aizkulišu sarunās jau sen. Par to, kāpēc tieši šīs divas meitenes nokļuva finālā, VIPi.lv rakstīs jau vistuvākajā laikā, jo ļoti daudzi interesanti fakti un sakritības ir kļuvuši mums zināmi.

Pašlaik publicējam vien oficiālo princešu mājaslapas informāciju:

Visas trīs pusfinālā esošās meitenes - Madara, Lelde un Katrīna - bija izturējušas visus šova "Latvijas Princese"pārbaudījumus.
Madara pārvarēja lielākās bailes, nolecot no deviņu metru augstuma. Katrīna, neskatoties uz savu ārējo trauslumu, pierādīja neticamu izturību. Lelde bija šova dvēsele - pat brīžos, kad pārējām meitenēm bija emocionāli grūti, Lelde sniedza atbalstu. Visas bija lieliskas, aizstāvot savu viedokli auditorijas priekšā - pat tad, kad meiteņu savstarpējās attiecības nebija vienkāršas.


Visas trīs meitenes pierādīja, ka var būt līdztiesīgas, draudzīgas un ir cienīgas nest Latvijas Princeses kroni. Taču tikai divas meitenes turpinās cīņu finālā par titulu "Latvijas Princese", kroni ar 600 Swarovski kristāliem no "Kristālu studijas" un 10 000 eiro naudas balvu. Šovakar Princis paziņoja finālistu vārdus - Madara un Katrīna.

"Es šodien tikos ar tavu ģimeni un vēlreiz pārliecinājos par spēku, kas ir tevī un ko tev dod tava ģimene. Cilvēku mīlestība un līdztiesība tevī ir tās īpašības, kuras ir nepieciešamas finālistei," sniedzot Katrīnai rozi, sacīja Princis.

Uzzinot, ka tikusi finālā, Katrīna nespēja noslēpt savu prieku: "Es centos aizgaiņāt domas par šovu, par to, ka varētu nenosaukt manu vārdu. Es centos savaldīties, bet nespēju valdīt pār savu ķermeni un saļodzījos, trīcēju, biju ļoti uztraukusies. Kad Princis nosauca manu vārdu, es biju tik pārsteigta. Es tagad esmu tik ārkārtīgi laimīga, es tiešām nemētājos ar šo vārdu."

Otra fināliste, kura sacentīsies par galveno balvu, ir Madara.

"Tu gāji cauri pārbaudījumiem viegli bet pārliecinoši. Tu biji līdere meiteņu vidū. Šova sākumā tu teici, ka vēlies pārbaudīt sevi, es domāju, ka tev tas ir izdevies. Arī tu esi cienīga finālā cīnīties par titulu "Latvijas Princese", " sniedzot rozi Madarai, sacīja Princis.

"Trūkst vārdu. Neticēju, ka tikšu tik tālu," uzzinot, ka tikusi finālā, sacīja Madara.

Šovakar mājās devās Lelde. "Kaut arī tu šovā ienesi neviltotu dzīvesprieku, biji patiesi draudzīga, tomēr pārāk bieži tu ieņēmi novērojošu pozīciju, finālā var būt tikai divas meitenes, tādi ir spēles noteikumi," atvadoties no Leldes, sacīja Princis.

"Ja Dievs tā bija lēmis un man vajadzēja aiziet, es aizgāju. Tas, ka neesmu ieguvusi kroni, nozīmē, ka es nevaru būt Princese. Varbūt uz šo brīdi es tāda nevarētu būt," atvadoties no finālistēm un Prinča, sacīja Lelde.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [147] ››
BizmārītE 28.10.2008 12:18
da kā var noteikt princesi valstī, bez valsts viedokļa? viņi ne pārbaudīja meiteņu pagātni, pašai, kā tāda saima izlēma...vnk pretīgs šovs ar pretīgu ņirgāšanos....lēta padarīšana....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss