Jana Kay, Aisha, Reiniks, Busulis koncertā "Mana dziesma Latvijai"

Šī gada 13., 15. un 16. novembrī Latvijas Nacionālajā teātrī notiks svētku koncerti "Mana dziesma Latvijai", kas veltīti mūsu valsts proklamēšanas 90. gadadienai. Šonedēļ sācies darbs pie ierakstiem Latvijas Radio 1.studijā, jo visas koncertā dzirdamās dziesmas tiks apkopotas arī albumā.

Jana Kay, Aisha, Reiniks, Busulis koncertā "Mana dziesma Latvijai"
Komentāri[15] 03.09.2008 08:36

Muzikālo noskaņu dažādība virmos uz skatuves vietā, kur pirms 90 gadiem tika proklamēta Latvijas Republika.

Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un ar vieglumu mūzikā koncerts pulcēs dažādu paaudžu un stilu dziedātājus - Viktoru Lapčenoku, Ievu Akurāteri, Igo, Olgu Rajecku, Lauri Reiniku, Intaru Busuli, Amber, Jāni Stībeli, Janu Kay, Aishu un Alex, Niku Matvejevu, Chilli, Ingu Pētersonu, Žoržu Siksnu, Sergeju Jēgeru, Andri Daņiļenko, Ritu Trenci, Ivo Fominu, Valteru un Kažu, Līgu Robežnieci, Endiju Rezgali, Jāni Krūmiņu (Apvedceļš), Agri Gedroviču (Sestā jūdze), Igetu un citus mūziķus. Dziesmu aranžējumu autors ir Kārlis Auzāns.

Koncerta repertuārā latviešu mūzikas draugi varēs dzirdēt dziesmas, kas paaudzēs stiprinājušas mūsu tautas vienotību gan priecīgos, gan nopietnos brīžos. "Es dziedāšu par tevi, tēvu zeme", "Še, kur līgo priežu meži", "Kurzeme", "Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu", "Svētvakars", "Vālodzīte", "Cielaviņa", "Nekur nav tik labi kā mājās", "Teic, kur zeme tā" ir tikai dažas no dziesmām, kas jaunā aranžējumā un Jubilejas orķestra izpildījumā koši izskanēs Latvijas dzimšanas dienas koncertos Nacionālajā teātrī.

Koncerta dziesmas tiks apkopotas īpašā mūzikas albumā, kuru papildinās mūziķu domas par savu zemi, valsti un tautu. Albums ar ierakstu kompānijas "MicRec" gādību nāks klajā novembra sākumā. Koncertu translēs Latvijas Radio un filmēs Latvijas Televīzija.

Pasākumu kopīgi ar Latvijas Radio organizē "Izklaides producentu apvienība 7".

Biļetes uz koncertiem Nacionālajā teātrī jau šobrīd nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā - www.bilesuparadize.lv .


 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Zuluu 18.11.2008 12:33
Kapēc Aishu un Alexi nerādija vakar koncerta ierakstā, ja jau viņi koncertā uzstājās????

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss