Abramova velta deju Vidzim, Kosīte+Nemiro un citi pārsteigumi lielkoncertā

Sestdienas vakarā vairākus tūkstošus skatītāju "Arēnā Rīga" priecēja dejojošās zvaigznes — gan šā gada šova "Dejo ar zvaigzni 2" dalībnieki, gan daži negaidīti viesi.

Abramova velta deju Vidzim, Kosīte+Nemiro un citi pārsteigumi lielkoncertā
Komentāri[50] 12.05.2008 14:18

Pārsteigumus sagādāja gan vieni, gan otri. Šova dalībnieku vidū izveidojies īsts profesionāļu pāris: savu pirmo iznācienu publiski piedzīvoja Roberts Nemiro un Laura Kosīte, kuri acīmredzot arī turpmāk uzstāsies kopā.

Koķeto kaķu deju, ko skatītāji labi atceras no šova "Dejo ar zvaigzni 2", Kosīte nodejoja kopā ar savu partneri uz deju grīdas, bet nu jau arī dzīvē — Agri Blaubuku. Savukārt Ieva Kemlere skatītājiem atrādīja savu brāli Kārli, kurš, izrādās, ir lielisks profesionāls dejotājs.

Ja "Dejo ar zvaigzni" seriālam būs turpinājums, mēs Kārli Kemleru labprāt redzētu pārī ar kādu zvaigzni. Patīkami pārsteidza arī šova galvenais horeogrāfs Valērijs Mironovs, kurš kādu brīdi vakara vadītāja lomā nomainīja Valteru Krauzi, izpelnoties skatītāju ovācijas un saņemot no Krauzes komplimentus. "Valērij, ja Lauris Reiniks, vasarā atgriežoties no mācībām Amerikā, mums stāstīs, ka Holivudai trūkst kāda traki aktīva šovmeņa bez lampu drudža, vecuma un sliktas stājas pazīmēm, mēs zināsim, ko viņiem piedāvāt!" sacīja Krauze.

Skatītājus priecēja arī pagājušā gada šova dalībnieki Iveta Feldmane un Valdis Škutāns. Daži varbūt žēlumā iekoda mēlē, pagājušajā vasarā uzzinot, ka Iveta Feldmane sadomājusi lielveikala direktores darbu nomainīt pret šovbiznesu.

Tagad varam teikt: Iveta, lēmums bija vietā! Viņa dejoja tik aizrautīgi, tehniski precīzi un emocionāli, ka varam ieteikt režisoram Džilindžeram nākamajā mūziklā likt lietā ne vien Dagmāras Legantes, bet arī Ivetas spējas. Starp citu, Dagmāru Leganti uz deju grīdas skatītāji nesagaidīja, jo tovakar viņa kāpa uz skatuves Dailes teātra pirmizrādē "Lodes pār Brodveju". Diemžēl neredzējām arī Lindu Leen.

Parīzē studējošā dziedātāja Marija Naumova ar partneri Agri Rūju skatītājiem aizsita elpu ar emocionālo dejojumu. Parīzietes no Naumovas droši var mācīties eleganci! Tā baltā, garā kleita ar sudraba lencītēm un kurpītes, ak vai…

Skatītāji izbrīnā sarauca pieri, koncerta vidū uz deju grīdas pēkšņi ieraugot apkopēju raibā halātiņā ar necilu lakatiņu ap galvu un slotu rokā. Kādu uzpūtīgu uzņēmēju, kurš apsēdās zālēs vidū un, kā amerikānis sakrustojis kājas, sāka runāt pa mobilo telefonu, šī drosmīgā kundzīte centās aizslaucīt prom no zāles. Lai veiktos labāk, viņa negaidīti norāva lakatiņu, nosvieda halātu — un te nu bija Aleksandra Kurusova visā krāšņumā! Bezkaunīgais uzņēmējs — Roberto Meloni. Atliek vien pieteikt: "Saša, tikai, lūdzu, neskrien viņam virsū ar slotu Eirovīzijā!"

Uz koncertu bija ieradies arī Normunds Rutulis, kurš pērn dejoja pāri ar Violu Abramovu (kā zināms, šogad kopā ar Raivi Vidzi viņa izcīnīja šova čempiona titulu). Savai pagājušā gada partnerei viņš veltīja dziesmu Strangers In The Night. Savukārt Viola pēc ilgiem laikiem izmēģināja, kā tas ir: dejot nevis ar profesionālu svarcēlāju, bet gan ar dejotāju. "Beidzot gribēju nodejot patiešām labu rumbu," viņa nekautrējās atklāt. Tomēr, pirms aizrauties dejā ar deju partneri, zālei pačukstēja, ka šo skaisto deju velta Raivim Vidzim — savam deju partnerim un draugam.

Krāšņais koncerts bez reklāmas pauzēm un garām runām ilga vairāk nekā trīs stundas, un pēc tam visiem klātesošajiem bija iespēja doties uz deju grīdu un pašiem izrādīt savu māku Raita Ašmaņa vadītā Jelgavas bigbenda un vairāku solistu pavadījumā. Šķiet, to nekavējās darīt neviens, jo pēc brīža deju grīda atgādināja labi apmeklētu ballīti.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [50] ››
atbilde to ??? 15.05.2008 14:48
Domāju,ka videoieraksti no koncerta būs pieejami tikai pēc koncerta parādīšanas TV.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss