Hokeja tiešraide uzkaras; Latvija zaudē ar 0:4

Visi četri vārti tika ielaisti Latvijas izlases vārākās vietas katarsē - spēlējot mazākumā.

Komentāri[22] 03.05.2008 05:53

Latvijas hokeja izlase šonakt Kanādas pilsētā Halifaksā uzsāka dalību pasaules čempionātā augstākajā divīzijā – savā pirmajā spēlē B grupā Latvija, ielaižot visus vārtus mazākumā, ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) zaudēja spēcīgajai ASV izlasei. TV3 piedāvātā tiešraide lielu spēles laiku uzkārās, jo bija pazudis videosignāls no satelīta. Skatītājiem nācās samierināties tikai ar radiosignālu - tikai skaņu.

Jau ar pirmajām sekundēm amerikāņi centās uzspiest ātru un spēka paņēmieniem bagātu spēli, bet Latvija izturēja pirmo minūšu ofensīvu, bet pēc Balarda pārkāpuma pret Lauri Dārziņu tika pie iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā. Ilgu laiku Latvijai neizdevās nostāties pretinieka zonā, bet vairākuma izskaņā Pujacs norībināja Tima Tomasa sargāto vārtu stabiņu. Drīz pēc tam arī Masaļskis bija spiests demonstrēt savu meistarību.

Spēles rezultātu astotajā minūtē atklāja Dastins Brauns, 29.minūtē rezultātu dubultoja Patriks Keins, 47.minūtē Zaks Periss guva trešos vārtus amerikāņiem, bet ceturtos vārtus 52.minūtē guva Patriks O'Salivans - visi šie vārti tika gūti spēlējot vairākumā.

Pēc spēles par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts vārtsargs Edgars Masaļskis, bet amerikāņiem - aizsargs Pols Martins.

Mačā kopumā Latvijas izlase pa pretinieku vārtiem izdarīja 24 metienus, bet amerikāņi Edgaru Masaļski centās pārspēt 49 reizes.