Sirds smeldzīgi. Gadu pēc kāzām 29 gadu vecumā mūžībā devies izcilais Eirovīzijas fināla Ungārijas solists

Atvadu foto un video.

Sirds smeldzīgi. Gadu pēc kāzām 29 gadu vecumā mūžībā devies izcilais Eirovīzijas fināla Ungārijas solists
Komentāri[3] Bilžu galerija[14] 09.02.2021 19:24

Ors Siklozi (Örs Siklósi) ungāru grupas "AWS" solists miris 29 gadu vecumā 2021. gada 5. februārī. Jaunais ungāru vokālists slimojis ar vēzi. Sīkāka informācija nav pieejama.Alternatīvā metāla un roka grupa "AWS" pasaulei paziņoja par Orsa Siklozi nāvi 6. februāra vakarā. Versijas par vecumu atšķiras - daži avoti vēsta, ka mūziķim ir 28 gadi, taču oficiāli ziņots - 29 gadu vecumā no mums atvadās mūsu mīļais Örs Siklósi...
ATVADU FOTOGALERIJĀ MŪZIĶIS UN VIŅA MŪZA

"Orsam tika diagnosticēta leikēmija, un tagad mums ar sāpošu sirdi ir jāpaziņo, ka viņš devies mūžībā. Viņš vēlējās paziņot par savu slimību pirms mēneša, kā arī gaidāmajā pavasarī plānoja izdot savu pirmo solo ierakstu," paziņojumā raksta "AWS".


Grupa piebilst, ka viņiem ļoti pietrūks Orsa klātbūtne un viņa radošums uz skatuves.


"Ors bija kā uguns, sirsnīgs grupas biedrs un draugs, iedvesmojošs vīrietis, kuram vienmēr varēja uzticēties. Viņš bija īsts sapņotājs," raksta aizgājušā mūziķa kolēģi.


Grupa "AWS" dibināta 2006. gadā, bet 2018. gadā viņi kļuva par Ungārijas pārstāvjiem Eirovīzijā. Toreiz grupa iekļuva finālā, kur ieņēma 21. vietu.


AWS priekšnesums 2018. gada Eirovīzijā Portugālē, Lisabonā. Örs Siklósi. Mākslinieks apprecējās vien pirms gada - BILŽU GALERIJA

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Alfa 15.02.2021 18:50
Sirds pušu plīst

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss