Septītā reize! Pēc ilgstošas cīņas 30 gadu vecumā beidzot uz lielo Eirovīziju ceļazīme šarmantajai Samantai Tīnai Poļakovai

Beidzot ceļazīme izcīnīta. Nīderlande, Rotterdama. 2020.gads 14. maijs. Eurovision 2020.

Septītā reize! Pēc ilgstošas cīņas 30 gadu vecumā beidzot uz lielo Eirovīziju ceļazīme šarmantajai Samantai Tīnai Poļakovai
Komentāri[9] Bilžu galerija[16] 09.02.2020 00:01
Samanta Tīna pārliecinoši uzvarējusi LTV konkursā Supernova 2020! No sirds sveicam!


Sestdienas vakarā LTV1 tiešraidē norisinājās Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkurss “Supernova 2020”, kurā tika noskaidrots, kurš tad iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē. Skatītāji ar savu balsojumu lēma, ka uz lielo finālu brauks Samanta Tīna (īstajā vārdā Samanta Tīna Poļakova) ar dziesmu "Still Breathing".


Samanta 2020. gada 31. martā svinēs savus trīsdesmit pirmos šūpuļsvētkus.


Kopumā piedalījusies Eirovīzijas atlasēs jau sešas reizes iepriekš. Konkursa Supernova 2019 finālā Samanta Tīna palika septītā, savukārt 2016. gadā pēc uzstāšanās pusfinālā skandalozā kārtā atteicās no tālākas dalības konkursā.

Informācija tiek papildināta.

Uzziņai no 2020. gada 8.februāra:

Arī Bukmeikeri kļūdās reti. Šoreiz prognoze: visaugstāk, ar koeficientu 3.80 jeb 26%, tikusi novērtēta kādreizējā LNT muzikālā realitātes šova "O!Kartes Akadēmija" konkursante Samanta Tīna. Totalizators sola uzvaru.


SKATIET ARĪ ŠARMANTĀS SAMANTAS TĪNAS NECENZĒTU KAILVIDEO: Samanta Tīna uz galda. Necenzēts video

Jau sestdienas vakarā jeb precīzāk naktī uz 2020. gada 9. februārī LTV1 tiešraidē uzzināsim, kurš uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā "Supernova 2020" un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē.

PIKANTĀKIE SAMANTAS TĪNAS DZĪVES MIRKĻI GALERIJĀ

Konkursa uzvarētāju šoreiz pilnībā noteiks skatītāju balsojums, ko veidos telefonbalsojums, SMS balsojums un BEZMAKSAS internetbalsojums konkursa mājas lapā. Bezmaksas nobalsot internetā var vairākas reizes https://supernova.lsm.lv/lv/.

Par "Supernova 2020" uzvarētāju kļūs tas konkursa dalībnieks, kurš balsošanas laikā būs ieguvis vislielāko balsu skaitu. Skatītāju telefonbalsošana un SMS balsošana, kā arī balsojums tiešsaistē konkursa mājas lapā sāksies pēc pēdējās fināla dziesmas izskanēšanas un ilgs vismaz desmit minūtes. No viena tālruņa numura par vienu dalībnieku, zvanot un sūtot SMS, būs atļauts nobalsot tikai vienu reizi jeb viens zvans un viena īsziņa no viena numura. Savukārt, balsojot internetā, no vienas IP adreses par vienu dalībnieku varēs nobalsot ne vairāk kā piecas reizes.

Sekojiet līdzi LTV vai Replay.lv. Balsojums būs tikai 10 minūtes! Pēc visu dziesmu noklausīšanās nobalsot var šeit https://supernova.lsm.lv/lv/

Fināla priekšnesumus TV tiešraidē vēros arī žūrija - Igaunijas jaunās alternatīvās mūzikas raidstacijas "Raadio 2" galvenā satura redaktore Mārja Merivo-Parro (Maarja Merivoo-Parro), Lietuvas nacionālās atlases žūrijas locekle, "LRT" šovu vadītāja Gerūta Griniūte (Gerūta Griniūte), "Universal Music Group" Baltijas reģiona vadītājs Petri Mannonens (Petri Mannonen) no Somijas, kā arī pašmāju "Radio SWH" programmu producents un mūziķis Artis Dvarionas. Žūrija paudīs savu viedokli un iespaidus par finālistu priekšnesumiem, taču šogad nebalsos, tāpēc "Supernova 2020" uzvarētāju pilnībā noteiks tikai un vienīgi TV skatītāji.

Papildu informācija šeit.

"Supernova 2020" fināla tiešraidi vada Ketija Šēnberga, Toms Grēviņš un populārā vlogere Beta Beidz jeb Beāte Bērziņa, kurai šī ir debija TV ekrānā. Finālu atklāj jaunā dziedātāja Seleste, savukārt šī gada konkursa finālu noslēgs Samantas Tīnas priekšnesums.

65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas maijā notiks Roterdamā, Nīderlandē, piedalīsies 41 dalībvalsts. Latvijas pārstāvis uzstāsies otrajā pusfinālā, kas notiks 14. maijā, un par vietu finālā cīnīsies ar dalībniekiem no Igaunijas, Dānijas, Austrijas, Šveices, Somijas, Moldovas, Sanmarino, Serbijas, Islandes, Čehijas, Grieķijas, Bulgārijas, Armēnijas, Gruzijas, Portugāles un Albānijas. Visas minētās otrā pusfināla valstis, kā arī Francija, Lielbritānija un Spānija no tā saucamā "lielā piecinieka" varēs balsot par Latvijas dziesmu, panākumu gadījumā ļaujot tai startēt Eirovīzijas finālā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
... 10.02.2020 01:24
negodīga spēle šogad!
no " supernovas vituves " dzirdēju un jābūt īpaši neaptestam, lai nepamanītu, ka apzināti tika strādāts, lai Samanta tiktu pie uzvaras. 1. vāji konkurenti ( kāpēc Riva nebij finālā kaut vai ) 2. mēdiji 3. kārtas nr 4. priekšnesuma izkadrējums un operatoru darbs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss