Aicinām tautu nobalsot par Samantu Tīnu. Lai nav jāpiedzīvo kārtējais kauns Eirovīzijā arī šogad!

Šovakar viss mūsu pašu rokās. Žūrija nebalso. Balso tikai skatītāji. Bezmaksas nobalsot internetā var vairākas reizes.

Aicinām tautu nobalsot par Samantu Tīnu. Lai nav jāpiedzīvo kārtējais kauns Eirovīzijā arī šogad!
Komentāri[25] Bilžu galerija[16] 08.02.2020 19:00
Portāls Vipi.tv un daudz jo daudzi sabiedrībā zināmi šovbiznesa pārstāvji aicina Latvijas iedzīvotājus un TV skatītājus balsot par Samantu Tīnu. Dziedātāja piedalās sesto reizi šai konkursā. Viņa šovbiznesā ir profesionālis ilgus gadus un, visticamāk, pateicoties Samantai, šogad Latvija Holandes lielajā Eirovīzijā varētu iekļūt vismaz finālā.


Piebildīsim, ka šis nav apmaksāts reklāmraksts, bet mūsu redakcijas kolēģijas viedoklis. Mēs novēlam veiksmi visiem dalībniekiem radošus panākumus Supernovas 2020 konkursā!

Arī Bukmeikeri kļūdās reti. Šoreiz prognoze: visaugstāk, ar koeficientu 3.80 jeb 26%, tikusi novērtēta kādreizējā LNT muzikālā realitātes šova "O!Kartes Akadēmija" konkursante Samanta Tīna. Totalizators sola uzvaru.


SKATIET ARĪ ŠARMANTĀS SAMANTAS TĪNAS NECENZĒTU KAILVIDEO: Samanta Tīna uz galda. Necenzēts video

Uzziņai:

Jau sestdienas vakarā jeb precīzāk naktī uz 2020. gada 9. februārī LTV1 tiešraidē uzzināsim, kurš uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā "Supernova 2020" un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē.

PIKANTĀKIE SAMANTAS TĪNAS DZĪVES MIRKĻI GALERIJĀ

Konkursa uzvarētāju šoreiz pilnībā noteiks skatītāju balsojums, ko veidos telefonbalsojums, SMS balsojums un BEZMAKSAS internetbalsojums konkursa mājas lapā. Bezmaksas nobalsot internetā var vairākas reizes https://supernova.lsm.lv/lv/.

Par "Supernova 2020" uzvarētāju kļūs tas konkursa dalībnieks, kurš balsošanas laikā būs ieguvis vislielāko balsu skaitu. Skatītāju telefonbalsošana un SMS balsošana, kā arī balsojums tiešsaistē konkursa mājas lapā sāksies pēc pēdējās fināla dziesmas izskanēšanas un ilgs vismaz desmit minūtes. No viena tālruņa numura par vienu dalībnieku, zvanot un sūtot SMS, būs atļauts nobalsot tikai vienu reizi jeb viens zvans un viena īsziņa no viena numura. Savukārt, balsojot internetā, no vienas IP adreses par vienu dalībnieku varēs nobalsot ne vairāk kā piecas reizes.

Sekojiet līdzi LTV vai Replay.lv. Balsojums būs tikai 10 minūtes! Pēc visu dziesmu noklausīšanās nobalsot var šeit https://supernova.lsm.lv/lv/

Fināla priekšnesumus TV tiešraidē vēros arī žūrija - Igaunijas jaunās alternatīvās mūzikas raidstacijas "Raadio 2" galvenā satura redaktore Mārja Merivo-Parro (Maarja Merivoo-Parro), Lietuvas nacionālās atlases žūrijas locekle, "LRT" šovu vadītāja Gerūta Griniūte (Gerūta Griniūte), "Universal Music Group" Baltijas reģiona vadītājs Petri Mannonens (Petri Mannonen) no Somijas, kā arī pašmāju "Radio SWH" programmu producents un mūziķis Artis Dvarionas. Žūrija paudīs savu viedokli un iespaidus par finālistu priekšnesumiem, taču šogad nebalsos, tāpēc "Supernova 2020" uzvarētāju pilnībā noteiks tikai un vienīgi TV skatītāji.

Papildu informācija šeit.

"Supernova 2020" fināla tiešraidi vada Ketija Šēnberga, Toms Grēviņš un populārā vlogere Beta Beidz jeb Beāte Bērziņa, kurai šī ir debija TV ekrānā. Finālu atklāj jaunā dziedātāja Seleste, savukārt šī gada konkursa finālu noslēgs Samantas Tīnas priekšnesums.

65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas maijā notiks Roterdamā, Nīderlandē, piedalīsies 41 dalībvalsts. Latvijas pārstāvis uzstāsies otrajā pusfinālā, kas notiks 14. maijā, un par vietu finālā cīnīsies ar dalībniekiem no Igaunijas, Dānijas, Austrijas, Šveices, Somijas, Moldovas, Sanmarino, Serbijas, Islandes, Čehijas, Grieķijas, Bulgārijas, Armēnijas, Gruzijas, Portugāles un Albānijas. Visas minētās otrā pusfināla valstis, kā arī Francija, Lielbritānija un Spānija no tā saucamā "lielā piecinieka" varēs balsot par Latvijas dziesmu, panākumu gadījumā ļaujot tai startēt Eirovīzijas finālā.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [25]

mja 11.02.2020 02:27
samanta tiešām ir mazākais ļaunums
Kaspars 10.02.2020 07:06
Vienigi ja izgerbsies pilnigi kaila un uzstasies varbut tad savadak neko nemak izdomat lai panemtu uzvaru.
Laix 09.02.2020 10:00
Cerams, ka mana gaume nesakrīt ar lielāko daļu lielās Eirovīzijas balsotāju, bet man būs domāt, ka kārtējo reizi tālāk par pusfinālu netiks.
Zinatnieks 09.02.2020 07:19
Kauns Eirovīzījā būs!!!
Sergejs Perfiševs 08.02.2020 23:48
Ar šādu sastāvu skaidrs ,ka Eirovīzijā pēdējā vieta.Samanta māk tikai šķobīties.
Elīna Zarja 08.02.2020 23:47
Izskatās pēc palaistuves
Guna 08.02.2020 23:42
Lai jau skauži skauž .Izdariet kaut vienu lietu ko Samanta spēj.Malacis! Daudz sasniegusi meitene.Prieks par viņu. Lai veicas!
Guna 08.02.2020 23:39
Forša meitene,lai veicas!!!
Gerda Daktere 08.02.2020 22:52
Tad jau kaila arī varēja........

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss