2018.gada Eirovīzijā Lisabonā uzvar omulīgā resnīte no Izraēlas, kura tēlo vistu

Balagāns. Karnevāls. 2018.gadā tas noslēdzies.

2018.gada Eirovīzijā Lisabonā uzvar omulīgā resnīte no Izraēlas, kura tēlo vistu
Komentāri[14] Bilžu galerija[7] 13.05.2018 01:40
Šonakt, 2018.gada 13.maijā, Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugāles galvaspilsētā Lisabonā noslēdzās Eirovīzijas dziesmu konkurss. Žūrija un skatītāji no Eiropas, kā arī Austrālijas šogad lēma, ka uzvarētāja ir vistas tēlotāja Netta no Izraēlas.

Pirmo vietu ieguva Izraēla (529 punkti), otrajā vietā ierindojās Kipra (436 punkti), savukārt trešajā vietā Austrija (342).


Latvijas žūrija, kuras sastāvā ir dziedātājas Aminata Savadogo, Annija Putniņa, mūziķis Valts Pūce, dīdžejs un producents Mārtiņš Makreckis un Latvijas Mūzikas attīstības biedrības «Latvijas Mūzikas eksports» izpilddirektore Agnese Cimuška 1 punktu deva Slovēnijai, 2 punktus Lielbritānijai, 3 punktus Vācijai, 4 punktus Lietuvai, 5 punktus Nīderlandei, 6 punktus Austrālijai, 7 punktus Austrijai, 8 punktus Igaunijai, 10 punktus Francijai, bet 12 punktus Zviedrijai.

Bukmeikeri atkal neveiksmīgi prognozēja, ka šogad uzvarēs Kipras pārstāve Eleni Foureira ar dziesmu «Fuego». Starp šā gada favorītēm bija arī tādas valstis kā Izraēla un Francija.

Kā zināms, Latvijas pārstāve Laura Rizoto (Laura Rizzotto) ar dziesmu «Funny Girl» finālā neiekļuva. Eirovīzijas finālā piedalījās pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Austrijas, Kipras, Izraēlas, Čehijas, Bulgārijas, Albānijas, Somijas, Īrijas, Serbijas, Moldovas, Ungārijas, Ukrainas, Zviedrijas, Austrālijas, Norvēģijas, Dānijas, Slovēnijas, Nīderlandes, Portugāles, kā arī «lielā piecinieka» valstis, kurām dalība finālā ir garantēta - Francija, Vācija, Itālija, Spānija un Lielbritānija.

Netta - Toy - Israel - LIVE - Grand Final - Eurovision 2018

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
Velta Voiciša 16.05.2018 20:11
JA VISS VIENMER SLIKTI UN NEPATIK NAV TACU JASKATAS UN TAS JAU NEBIJA SKAISTUM KONKURS

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss