Smuka meitene, šķībi nodziedāja, garlaicīga dziesma... Kārtējo reizi izgāžamies Eirovīzijā

Sociālie tīkli vārās, Lauras Rizzoto priekšnesums tiek vērtēts ļoti pretrunīgi. Gaidām arī lasītāju komentārus.

Smuka meitene, šķībi nodziedāja, garlaicīga dziesma... Kārtējo reizi izgāžamies Eirovīzijā
Komentāri[72] Bilžu galerija[302] 11.05.2018 06:34
2017.gadā Kijevā pateicoties Agnesei Rakovskai Latvija jau pamatīgi izgāzās - netikām Eirovīzijas finālā; vēl vairāk - mums bija pati pēdējā vieta visas pasaules priekšā. Vienīgais ar ko Rakovska palika atmiņā skatītājiem no šī pasākuma - intervija kādā žurnālā, kurā viņa jūsmo par gejiem.

Altice Arena koncertzālē Lisabonā 2018.gada 10.maijā norisinājās 63. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā Latvijas pārstāve Laura Rizoto cīnījās par vietu lielajā finālā ar 17 citu valstu pārstāvjiem. Viņas izpildītā dziesma Funny Girl diemžēl nespēja iekarot Eiropas skatītāju sirdis, un sestdien Lauru neredzēsim lielajā Eirovīzijas finālā. Viens no ievērojamākajiem pasaules telekanāliem BBC esot pārraidījis, ka Latvijas pārstāve dziedājusi šķībi. FOTOGALERIJĀ LAURA RIZZOTO


Uzziņai: Noskaidrots otrais Eirovīzijas fināla dalībvalstu desmitnieks  

Portugāles galvaspilsētā Lisabonā noritēja 63. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā par iekļūšanu finālā cīnījās Latvijas, Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarino, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvji. Apkopojot žūrijas un skatītāju balsojumu rezultātus, Latvija un tās pārstāve Laura Rizzoto dalībai finālā nekvalificējās.

Konkursa finālā, kas norisināsies sestdien, 12. maijā, piedalīsies desmit valstis no pirmā pusfināla – Austrija, Igaunija, Kipra, Lietuva, Izraēla, Čehija, Bulgārija, Albānija, Somija un Īrija, kā arī desmit valstis no otrā pusfināla – Serbija, Moldova, Ungārija, Ukraina, Zviedrija, Austrālija, Norvēģija, Dānija, Slovēnija un Nīderlande. Finālā startēs arī Portugāle, kā arī “lielā piecinieka” valstis – Francija, Vācija, Itālija, Spānija un Lielbritānija, kurām dalība finālā ir garantēta bez sacenšanās pusfinālā.

Latvijas dalībniece Laura Rizzoto pateicas visiem par atbalstu.

Gaidām lasītāju komentārus.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [72] ››
Maira Baltiņa 13.05.2018 13:07
Lietuva drīzāk šķībi nodziedāja un bija garlaicīga dziesma! Latvijai bija ļoti laba dziesma!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss