Lūk, kā Laura Rizzotto gatavojas Eirovīzijai. FOTOGALERIJA

Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 8. līdz 12. maijam notiks starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju ar dziesmu “Funny Girl” pārstāvēs dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto.

Lūk, kā Laura Rizzotto gatavojas Eirovīzijai. FOTOGALERIJA
Komentāri Bilžu galerija[8] 26.04.2018 21:55

Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 8. līdz 12. maijam notiks starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju ar dziesmu “Funny Girl” pārstāvēs dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto. Lai gan atbildīgākais darbs vēl tikai priekšā, jau šobrīd noris aktīvs gatavošanās process, un Laura Rizzotto ir piedalījusies vairākos dziesmas popularizēšanas pasākumos dažādās pasaules valstīs.

Pirms došanās uz Eirovīzijas konkursu dažādās pasaules vietās jau tradicionāli notiek saviesīgi pasākumi, kuru ietvaros satiekas gan dziesmu izpildītāji, gan mediji un citi mūzikas un TV industrijas ļaudis. Latvijas pārstāve Laura Rizzotto aizvadītā mēneša laikā paguvusi paviesoties un uzstāties Telavivā, Amsterdamā un Madridē, kā arī pirmo reizi pabijusi Portugālē, lai nofilmētu Latvijas vizītkarti.

Izraēlā Laura uzstājusies pat 20 tūkstošu skatītāju auditorijas priekšā, savukārt aizvadītajā nedēļas nogalē Madridē, aizkustinot tūkstošiem klausītāju, izpildīja ne vien savu dziesmu “Funny Girl”, bet kopā ar Spānijas pārstāvi Alfred nodziedāja arī sirsnīgu kaverversiju “Avicii” dziesmai “Wake Me Up”, veltot to aizsaulē pāragri aizgājušā mūziķa piemiņai (dziesmas video var noskatīties “YouTube”: https://youtu.be/CAaDC3JoRXc). Tikmēr Amsterdamā notikušo pasākumu “Eurovision in Concert” klātienē vēroja seši tūkstoši skatītāju, un tas tika pārraidīts arī Nīderlandes televīzijā, bet Spānijā, kurā Eirovīzija ir ļoti populāra, Lauru pārsteidza fani, kas stundām ilgi gaidīja pie viesnīcas, lai nofotografētos ar konkursa dalībniekiem un saņemtu autogrāfus. Filmējot Latvijas vizītkarti kādā Portugāles kūrortpilsētā, Laura pārsteidza un sajūsmināja filmēšanas komandu ne vien ar savu portugāļu valodas prasmi, bet arī ar panākumiem kādā sportiskā aktivitātē, par ko visa plašā Eirovīzijas konkursa skatītāju auditorija varēs pārliecināties pirms mūziķes priekšnesuma konkursa pusfinālā. Lai popularizētu Lauras Rizzotto dziesmu “Funny Girl” ārpus Latvijas, tika izmantota konkursa “Supernova” atbalstītāja “Ondo.lv” piešķirtā stipendija.

Laura Rizzotto ar dziesmu “Funny Girl” Lisabonā uzstāsies Eirovīzijas otrajā pusfinālā, kas notiks 10. maijā. Latvijas dalībniecei piešķirts 14. kārtas numurs un otrajā pusfinālā viņai būs jākonkurē ar Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarīno, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvjiem. Abus starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1. Jau 1. maijā Laura Rizzotto un Latvijas delegācija dosies uz Lisabonu, lai gatavotos konkursa priekšnesumam uz lielās skatuves.

Par Lauru Rizzotto

Dzimusi un augusi Brazīlijā, dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto pašlaik dzīvo ASV. Savu pirmo dziesmu viņa sarakstīja jau 11 gadu vecumā, un kopš tā laika ir publicējusi vairāk nekā 100 oriģinālu kompozīciju. Mūziķe, kas spēlē arī klavieres, ģitāru un ukuleli, uz Riodežaneiro mūzikas skatuves nokļuva piecpadsmit gadu vecumā. Lauras Rizzotto debijas albums “Made in Rio” klajā nāca 2011. gadā. Īsi pēc tam Laura ieguva stipendiju, lai apmeklētu mūzikas koledžu ASV. Viņas otrais studijas albums saucas “Reason To Stay”.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss