No 6. septembra sākas pieteikšanās Latvijas Televīzijas konkursam Supernova 2018

No 2017.gada 6.septembra plkst.10.00 sāksies pieteikšanās Eirovīzijai 2018!

No 6. septembra sākas pieteikšanās Latvijas Televīzijas konkursam Supernova 2018
Komentāri 03.09.2017 18:45

No 6.septembra plkst.10.00 sāksies pieteikšanās Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” ceturtajai sezonai. Konkursam varēs pieteikties līdz 15. oktobra plkst.23.59.

Pieteikšanās notiks elektroniski projekta mājaslapā, kurā pilns konkursa nolikums tiks publicēts 6. septembrī.

Konkursa “Supernova 2018” uzvarētājs iegūs iespēju uzstāties pasaulē lielākās popmūzikai sasniedzamās auditorijas priekšā - Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kuru šogad pie TV ekrāniem noskatījās 220 miljoni skatītāju Eiropā un pasaulē.

Jaunajā sezonā konkursa mērķis ir atrast mūsdienīgu popmūzikas dziesmu, kas spētu konkurēt starptautiskajā mūzikas tirgū, kā arī mērķtiecīgu un harizmātisku izpildītāju, kurš dalību konkursā izmantotu savas starptautiskās karjeras attīstībai ilgtermiņā.

Ceturtajā konkursa sezonā sagaidāmi vairāki jaunumi. Būtiskākais no tiem - šoreiz konkursā varēs piedalīties arī ārvalstu pilsoņi, kuru autortiesību vai blakustiesību daļa dziesmā nav lielāka par 30 procentiem. Tas nozīmē, ka dziesmu radīšanā un producēšanā varēs piesaistīt ārvalstu nozares profesionāļus kā dziesmu līdzautorus, teksta korektorus vai studijas producentus, lai radītu augstākas kvalitātes un konkurētspējīgākas dziesmas starptautiskajam tirgum, kā arī veicinātu pieredzes apmaiņu starp Latvijas un ārvalstu nozares profesionāļiem.

Pēc “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” iniciatīvas šogad pirmo reizi konkursam “Supernova 2018” dziesmas tiks rakstītas arī īpašā dziesmu rakstīšanas nometnē. Līdzīgu pieredzi izmanto arī Igaunijas Eirovīzijas atlases konkurss “Eesti laul”, kurā divus gadus uzvarējušas dziesmas, kuras tapušas līdzīgā nometnē.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss ir viena no skatītākajām televīzijas pārraidēm pasaulē vispār, līdz ar to arī spilgti darbojas kā valsts vizītkarte.

Konkurss ‘’Supernova’’ ir īpašs ar to, ka triju gadu laikā tam izdevies kļūt par stabilu vērtību Latvijas mūzikas industrijā, kur iesaistīti augsta līmeņa nozares profesionāļi, bet cīņa par uzvaru allaž izvēršas ļoti spraiga un neprognozējama. Tas ir būtisks notikums arī Latvijas Televīzijas darbinieku dzīvē – radīt izcilu projektu, kurš pārsteidz un iepriecina mūsu skatītājus visā Latvijā. Tāpat konkurss “Supernova” vienmēr piesaista īpašu mediju uzmanību un raisa spraigas diskusijas interneta vidē. Aminata, Justs, “Triana Park” – šie izpildītāji kļuva populāri ne tikai Latvijā, bet viņus pamanīja arī uz starptautiskās skatuves.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss