Izcilais aktieris Ivars Kalniņš 'noziedzies' un iebliezts melnajā sarakstā

Ceļš slēgts.

Izcilais aktieris Ivars Kalniņš 'noziedzies' un iebliezts melnajā sarakstā
Komentāri[8] Bilžu galerija[29] 30.05.2017 16:14

Aktieris Ivars Kalniņš ir pārliecināts, ka nav neko pārkāpis, savulaik dodoties uz Krievijas okupētās Krimas pilsētu Simferopoli un piedaloties tur izrādē «Meistars un Margarita».

Aktieris Ivars Kalniņš: Neesmu neko pārkāpis

«Man ir Eiropas Savienības pase un Krievijas vīza, tāpēc man ir vienalga, es neko neesmu pārkāpis,» aģentūrai LETA sacīja Kalniņš, uzsverot, ka, viņaprāt, portāls «Miera uzturētājs» («Mirotvorec») ir ne visai draudzīgs pašai Ukrainai.

Aktieris sacīja, ka izrāde ukraiņu izcelsmes mākslinieka Dmitrija Raškovskija režijā ir pabijusi Maskavā, Rīgā un ASV.

Kā norāda Latvijas Ārlietu ministrija, saskaņā ar spēkā esošajiem Ukrainas normatīvajiem aktiem, iebraukt Krievijas Federācijas prettiesiski anektētajā Ukrainas administratīvajā teritorijā atļauts tikai caur Ukrainas robežkontroles punktiem, likumos noteiktajā kārtībā saņemot īpašu Ukrainas varas iestāžu atļauju. Par neatļautu Ukrainas robežas šķērsošanu, ierodoties Krimā var iestāties likumā noteiktā atbildība, tai skaitā aizliegums turpmāk ieceļot Ukrainā.

Kalniņš ir iekļauts Ukrainas interneta vietnes «Miera uzturētājs» («Mirotvorec») «melnajā sarakstā» par okupētās Krimas apmeklēšanu. Kā iemesls Kalniņa iekļaušanai datu bāzē minēta Ukrainas valsts robežas nelikumīga šķērsošana un nelikumīgas viesizrādes Krievijas okupētajā Krimā. Vietnē publicēta saite uz rakstu par 2015.gada jūlijā Simferopolē notikušo teātra izrādi «Meistars un Margarita» ar Kalniņa piedalīšanos.

Ivaram Kalniņam 2017.gada 1.augustā apritēs 70 gadi.

Uzziņai:

Latviešu aktieris Ivars Kalniņš iekļauts Ukrainas interneta vietnes Miera uzturētājs (Mirotvorec) melnajā sarakstā par anektētās Krimas apmeklēšanu.

Kā iemesls Kalniņa iekļaušanai datu bāzē minēta Ukrainas valsts robežas nelikumīga šķērsošana un nelikumīgas viesizrādes Krievijas okupētajā Krimā. Vietnē publicēta saite uz rakstu par 2015.gada jūlijā Simferopolē notikušo teātra izrādi Meistars un Margarita ar Kalniņa piedalīšanos.

2014.gada decembrī izveidotajā vietnē tiek publicēta personīga informācija par cilvēkiem, kuru darbībā tiek saskatītas pret Ukrainas nacionālo drošību pastrādātu noziegumu pazīmes. Tajā arī iekļauta virkne Krievijas mākslinieku par okupētās Krimas apmeklēšanu.

Visticamāk, līdzīgi kā Eirovīzijas skandālistei Jūlijai Samoilovai, tāpat Ivaram Kalniņam Ukrainas varas iestādes liegs iebraukt un uzstāties visas Ukrainas teritorijā.

Ivars Kalniņš galerijā nākamajā lapā. 2008.gada mirkļi ar sievu Lauru Magaznieci un kopējo atvasi

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Minna no Tautas frontes 1990 02.06.2017 01:43
Ivar, jūs esat Latvijas un visas Europas nodevējs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss