Baumo, ka Eirovīzijas uzvarētājs ir uz nāves gultas

Baumo, ka Eirovīzijas uzvarētājs ir uz nāves gultas
Komentāri[2] Bilžu galerija[8] 15.05.2017 19:28
2017. gada Eirovīzijas uzvarētājs Salvadors Sobrals no Portugāles pasaules skatītāju sirdis iekaroja ar sirsnīgu dziedājumu, bez šova un izaicinošiem trikiem, tērpiem, uguņošanām un videografiku. Tajā pašā laikā runā, ka viņam jebkurā brīdī var apstāties sirds – Salvadors esot nāvīgi slims ar iedzimtu sirds kaiti.

Īsi pēc uzvaras nacionālajā atlasē Salvadors Sobrals bija spiests gulties uz operācijas galda – viņam novērsa divas trūces. Šīs operācijas dēļ dziedātājs nevarēja ierasties uz Eirovīzijas mēģinājumiem un konkursā ieradās īsi pirms paša pusfināla.

Mediji raksta, ka ka portugālim ir slima sirds, un, lai viņš izdzīvotu, tuvākajos mēnešos jāveic sirds operācija. Līdzīgu informāciju sociālajā tīklā vēsta arī producents Niks Volmārs, kurš Eirovīzijas dziesmu konkursu vēroja klātienē Kijevā. “Portugāļa uzvaras stāsts ir vēl empātiskāks, nekā sākotnēji redzams. Eirovīzijas mēģinājumos Salvadors Sobrals bija ar ārstiem un puiša vietā uz skatuves kāpa māsa. Bija arī avārijas plāns, ka arī pašā konkursā dziedās viņa. Runā, ka ārstu lēmums ir - mūziķim līdz gada beigām jāpārstāda sirds. Līdz šim atbilstošs donors Portugālē nav atradies. Un lūk - fināla uzvaras brīdis, kad izpildīt uzvarētājdziesmu Salvadors uz skatuves uzaicināja sev blakus māsu, iegūst citu nozīmi,” feisbukā raksta Niks Vomārs.

Tikmēr Salvadora menedžments ziņas par dziedātāja sirds problēmām noliedz. Salvadors tikai atgūstoties pēc trūces operācijām. Jāpiebilst, ka jebkura mūziķa menedžments rūpējas par mūziķu labo slavu un panākumiem, tāpēc bieži vien patiesā informācija tiek slēpta. Vēlēsim, lai Salvadoram ilgs mūžs un laba veselība!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
asja 31.05.2017 01:27
mulkosanas,protams , Bumeisteri ,-ha

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss