Atklāta vēstule. Par AS West Kredit iespējamu noziedzīgu nodarījumu

Negaidīta nekaunība. Intars Busulis TV ēterā savu žūrijas draugu nosauc par mēslu!

Viss mājokļa un vides labiekārtošanai mēbeļu un dizaina dienās Ķīpsalā!

Šaušalīgā mākslinieku autobusa katastrofā Ukrainā gājusi bojā TV Primadonna un smagi cietuši 8 humoršova 'Dīzelšovs' aktieri

Šaušalīgā mākslinieku autobusa katastrofā Ukrainā gājusi bojā TV Primadonna un smagi cietuši 8 humoršova 'Dīzelšovs' aktieri

Kijeva un visa Ukraina ir sērās. Mēs esam kopā ar ukraiņu tautu. Šova DIZEL SHOW mākslinieki ir mīlēti un labi zināmi arī Latvijas skatītājiem - viņi bieži viesojušies viesizrādēs Dzintaru koncertzālē un teju visi ir atpazīstamākie festivāla KVN jeb Jautro atjautīgo kluba zvaigznes. 'Dīzelšova' (Дизель-шоу) humora skečus Latvijas skatītāji bieži vēro Youtube Dizel Studio kanālā vai caur satelītkanāliem Ukrainas TV sabiedrībā ICTV.

Bilžu galerija[24] 23.10.2018 19:03

Komentāri [11]

Uz rakstu ››
Maija 24.10.2018 22:02
Marina bija izcilniece kā aktrise. RIP. Foršu lidojumu. Djakuju (paldies ukr) par Jūsu jokiem un harizmu!
Līdzjūtība un nonsens 24.10.2018 22:23
Un kad beidzot visās valstīs ieviesīs, ka tālbraucēju autobusiem vienmēr vajadzīgi divi šoferi kā civilēzētās nācijās citur?
Oļesja 24.10.2018 22:59
Marinočkai lai vieglas smiltis. Krutogolovajam, Janočkai, Žeņam un pārējiem ātrāko tikšanu uz kājām
MARIJA 24.10.2018 23:43
ŠOFERIM MŪŽA IESLODZĪJUMU
RIP. Marinai vieglu lidojumu 24.10.2018 23:58
Kà var dispečers tādu cilvēku slepkavotāju pielaist pie stūres???
Ella 25.10.2018 03:09
Un te nu varētu atjaunot nāvessodu par tīšu nogalināšanu un masu sakropłošanu
IGOR 25.10.2018 03:35
Un tā tik traģiski mēdz būt kad uzticam savas dzīvības sve#sham busa šoferiem
Ilianora 25.10.2018 19:08
Šausmíga tragēdija
Anastasija 25.10.2018 21:01
Dziļā piemiņā Marinai. Augstu, skaisti, izjusti viņa spēlēs arī uz mākoņa maliņas.
Dagnija Bartusevica 25.10.2018 21:23
taa notiek. shoferim un dispecheram katram 20 gadus, tad citi dispecheri da ij shoferi padomaas, vai parakstiities uz braucienu nogurusham
Niks 26.10.2018 12:21
Sviests! Ja aktieru grupa koncertē pa Ukrainu, un ir nolīguši autobusu, vai tad tiešām tik grūti izvirzīt prasību par 2 šoferiem? Ja viņi tur pelna uz pusi mazāk kā mēs, tad tam otram šoferim būtu bijis jāmaksā kādi 500 eiro par mēnesi. Tiešām kādam labāk paliek ja apčakarē ar pakalpojumu par 500 eiro?

Komentāri [11]

Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

2019.gada zvaigzne. Krieviete vistrakākajā porno pasaulē

2019.gada zvaigzne. Krieviete vistrakākajā porno pasaulē

Komentāri[0]

Mēneša VIDEO

Vēl pirms dažām dienām viņš 'spridzināja' uz skatuves. Negaidīti mūžībā devies grupas LINGA mūziķis

Vēl pirms dažām dienām viņš 'spridzināja' uz skatuves. Negaidīti mūžībā devies grupas LINGA mūziķis

Play
Komentari[10] Bilžu galerija[17]

Mēneša GALERIJA

Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta

Sitiens ar krēslu pa galvu... Pēc vardarbības skaistumkaralienes Lienes Skulmes seja ir sadragāta

Komentari[66] Bilzu galerija[32]

Mēneša KOMENTĀRS

Pēc daudzu dienu plostošanas Andri Kiviču ar sirdslēkmi nogādā slimnīcā

autors:Edite
komentars: Guĺot àtrajà palìdzibà nevienam neienaks pràtà taisit bildes.Varbùt mediķi tagad nodarbojas ar selfijiem nevis ar dzivibas glàbsanu.Pataisno uz psiheni. Un tas jau bus maksas pakalpojums.