Šaušalīgā mākslinieku autobusa katastrofā Ukrainā gājusi bojā TV Primadonna un smagi cietuši 8 humoršova 'Dīzelšovs' aktieri

Kijeva un visa Ukraina ir sērās. Mēs esam kopā ar ukraiņu tautu. Šova DIZEL SHOW mākslinieki ir mīlēti un labi zināmi arī Latvijas skatītājiem - viņi bieži viesojušies viesizrādēs Dzintaru koncertzālē un teju visi ir atpazīstamākie festivāla KVN jeb Jautro atjautīgo kluba zvaigznes. 'Dīzelšova' (Дизель-шоу) humora skečus Latvijas skatītāji bieži vēro Youtube Dizel Studio kanālā vai caur satelītkanāliem Ukrainas TV sabiedrībā ICTV.

Šaušalīgā mākslinieku autobusa katastrofā Ukrainā gājusi bojā TV Primadonna un smagi cietuši 8 humoršova 'Dīzelšovs' aktieri
Komentāri[11] Bilžu galerija[24] 23.10.2018 19:03
Dziļā piemiņā. 2018.gada 20.oktobrī smagā autokatastrofā bojā gājusi slavenākā ukraiņu humoršova 'Дизель-шоу' galvenā zvaigzne, aktrise Marina Poplavska - īstajā vārdā Marianna Francevna Poplavskaja (Марианна Поплавская). Viņai bija 45 gadi. Ukrainā viņa tika dēvēta par TV Primadonnu, par valsts galveno melodramatisko aktrisi, humoristi un izcilu pedagoģi.Vēl astoņi 'Dīzelšova' pazīstamākie aktieri guvuši smagas traumas. Par laimi viņu dzīvībai briesmas vairs nedraud, tomēr ir būtiski lūzumi un mežģījumi, kas aktiera profesijai būtiski kaitēs.


Mākslinieki nakts laikā bija ceļā uz mājām Kijevā pēc viesizrādes Ļvovā - autobusa šoferis pie stūres aizmiga un frontāli ietriecās Ukrainas pasta furgonā. Aktrise Marina Poplavska sēdēja blakus šoferim, kuram nekad nav bijis pārinieka, viņš vienmēr esot braucis pārguris un neizgulējies. Šoferis ticis cauri sveikā, gūstot vien dažus nobrāzumus, un šobrīd ir apcietināts. Pēc Ukrainas likumdošanas viņam draud 3-8 gadi cietumā, vēsta Kijevas mediji.

Draugi un kolēģi aktrisi sauca ļoti mīļi - par Marinu Francevnu. Pēc profesijas ukraiņu valodas skolotāja pēdējo 10 gadu laikā kļuva par valsts vadošo humoristi. Viņa bija visvecākā un pazīstamākā no humoršova pamatsastāva dalībniekiem. Marinai Poplavskai bija 45 gadi (par mākslinieces vecumu dažādi avoti diemžēl ziņo atšķirīgi - vai viņa dzimusi 1970., 1972. vai 1973.gadā).

Visdziļākā līdzjūtība no mums un visiem Latvijas skatītājiem Marinas Poplavskas tuviniekiem un vislabākās atveseļošanās vēlējumi cietušajiem 'Dīzelšova' aktieriem un aktrisēm.

ATVADU FOTOGALERIJA - IZCILĀ AKTRISE, UKRAINAS VADOŠĀ HUMORISTE MARINA FRANCEVNA POPLAVSKA

Brīdinām, ka fotogalerijā ir arī nepatīkami skati. Mēs turpināsim informēt par pārējiem cietušajiem aktieriem un viņu veselības stāvokli. Ukraiņu tauta, Baltijas un NVS valstu, kā arī Krievijas skatītāji pauž dziļu šoku par notikušo, un ir dziļās sērās: sociālie tīkli pārpilni ar simtiem tūkstošu līdzjūtības, neizpratnes un sāpju vārdiem.

Marina Poplavska vairākkārt viesojusies Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē:Šova DIZEL SHOW mākslinieki ir mīlēti un labi zināmi arī Latvijas skatītājiem - viņi bieži viesojušies viesizrādēs Jūrmalā un teju visi ir atpazīstamākie festivāla KVN jeb Jautro atjautīgo kluba zvaigznes. 'Dīzelšova' (Дизель-шоу) humora skečus Latvijas skatītāji bieži vēro Youtube Dizel Studio kanālā vai caur satelītkanāliem Ukrainas tele-sabiedrībā ICTV.

Traģēdijā cietuši arī pārējie, zemāk redzamajos skečos, vadošie Ukrainas šovmeņi un humoristi, kuri skatītājus smīdina kopā ar mūžībā aizgājušo Marinu Francevnu Poplavsku:

Gaišā piemiņā Marinai Francevnai fotogalerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [11]

Dagnija Bartusevica 25.10.2018 21:23
taa notiek. shoferim un dispecheram katram 20 gadus, tad citi dispecheri da ij shoferi padomaas, vai parakstiities uz braucienu nogurusham
Anastasija 25.10.2018 21:01
Dziļā piemiņā Marinai. Augstu, skaisti, izjusti viņa spēlēs arī uz mākoņa maliņas.
Ilianora 25.10.2018 19:08
Šausmíga tragēdija
IGOR 25.10.2018 03:35
Un tā tik traģiski mēdz būt kad uzticam savas dzīvības sve#sham busa šoferiem
Ella 25.10.2018 03:09
Un te nu varētu atjaunot nāvessodu par tīšu nogalināšanu un masu sakropłošanu
RIP. Marinai vieglu lidojumu 24.10.2018 23:58
Kà var dispečers tādu cilvēku slepkavotāju pielaist pie stūres???
MARIJA 24.10.2018 23:43
ŠOFERIM MŪŽA IESLODZĪJUMU
Oļesja 24.10.2018 22:59
Marinočkai lai vieglas smiltis. Krutogolovajam, Janočkai, Žeņam un pārējiem ātrāko tikšanu uz kājām
Līdzjūtība un nonsens 24.10.2018 22:23
Un kad beidzot visās valstīs ieviesīs, ka tālbraucēju autobusiem vienmēr vajadzīgi divi šoferi kā civilēzētās nācijās citur?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV