Tas ir par daudz! Kivičam vēl arvien nav gana,- kautiņš lielveikalā ar pārsistu uzaci un lūpu...

Tas ir par daudz! Kivičam vēl arvien nav gana,- kautiņš lielveikalā ar pārsistu uzaci un lūpu...
Komentāri[6] Bilžu galerija[24] 07.03.2019 19:29

Valmieras drāmas teātra aktieris Pauls Iklāvs, kurš sociālajā tīklā facebook darbojas arī ar pseidonīmu Liktenīgais 6.marta vakarā publicējis video, kurā redzams, kā risinājies kādas personas un mūziķa Andra Kiviča konflikts vienā no Rīgas lielveikaliem.

"Tas ir par daudz!" tā norāda aktieris Pauls Iklāvs, kurš tagad vairs nekaunina Kiviču, bet gan personas, kuras iesaistījušās konfliktā ar mūziķi Andri Kiviču. Lai gan dziedātāja dzīvē netrūkst skaļu notikumu, P.Iklāvs norāda, ka tas nav iemesls, lai lētas slavas tīkotāji iesaistītos konfliktā ar mākslinieku. KIVIČA JAUNĀKIE DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ

Portāls Nra.lv vēsta, ka konflikts norisinājies lielveikalā Rimi Iļģuciemā. “Mēs iepirkāmies veikalā un pēkšņi mums noiet garām divi džeki un pilnā rīklē zviedz. […] Ņirdz par mums un rāda ar pirkstiem, un apsaukājas,” stāsta Kivičs, norādot, ka abi vīrieši viņu ar Lieni Skulmi filmējuši. Pēc tam, kad mūziķis jautājis, kādēļ tāda izturēšanās, pāris turpinājis ieprikties, taču ejot ārā no veikala, pie ieejas atkal pamanīti aizdomīgie vīrieši, kuri atkal pāri filmējuši un apsaukājuši.

Kivičs saviem sekotājiem parāda, ka kautiņā viņam pārsista uzacs, kuru dodas sašūt, kā arī mūziķis saņēmis sitienu pa lūpu. Tāpat mūziķis esot vērsies policijā, kura skaidrojot situācijas apstākļus.

Mūziķis sašutis par notikušo un neadekvātajiem puišiem, kuri pēc Kiviča domām bija “salietojušies”.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [6]

pātaga 10.03.2019 11:54
Tam cilvēciņam jau galīgi prātiņš nodzerts.Viņiem šķiet,ka visi viņus apskauž un nabadziņiem dara pāri.Nolaižaties uz zemes un dzīvojiet kā visi normāli cilvēki.Bet tas laikam nav jūsu spēkos.
RIKARDO 08.03.2019 00:08
Nabag cilvēciņš apdalītais... 7
Ēriks Ēriksons M. 07.03.2019 23:18
Ja visi kaut kur vainīgi ,tad vaina jāmeklē sevī un ja galvā sēž idiots tad to jāārstē pie psihiatra.
Sise 07.03.2019 22:23
Negribu tevi sodit bet cik tu zemu esi kritis tu pat neesi gritlistes verts...nafig tev to sovu vajadzeja tu tak nemaki normali uzvesties ta tava dzersana ta tava platisanas. Kad tavs tevs uzdeva jautajumu par vinas bernibu vina bez tavas iejauksanas nemak runat atbild kautko zem deguna! Uzcelusi sava dzivokli bezmazvai savu buduaru un dzivojat jus bez kameram esat niecibas. Redzesim kas tad notiksies pec sova. Ja godigi man no visas sirds ir jus zel.
fursis 07.03.2019 22:20
lielāks idiots nav redzēts

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV