Bēdīgi slavenais Kivičs sakašķējies ar visiem. Cienījamam dziedātājam uzbrūk: Tev, kretīneli, nekad nepietiktu pautu, jo patīk Paula gabali!

Bēdīgi slavenais Kivičs sakašķējies ar visiem. Cienījamam dziedātājam uzbrūk: Tev, kretīneli, nekad nepietiktu pautu, jo patīk Paula gabali!
Komentāri[13] Bilžu galerija[10] 03.03.2019 20:08

Sociālajos tīklos izcēlies kašķis starp diviem mūziķiem: bēdīgi slaveno Andri Kiviču un vienmēr ieturēti mierīgo Mārtiņu Ruski. Abi kādreiz esot bijuši draugi.

Sākums bijis vienkāršs: Mārtiņš Ruskis paņirgājies par gaidāmo Kiviča cīņu ar Latvijas viltus ziņu karali Niku Endziņu: ”Varbūt tomēr Rīgas cirks būtu labāka izvēle klaunu parādei?”

Kivičs bijušā drauga kritiku uztvēris sāpīgi un, kā jau vienmēr, sācis lamāties:

”PA KURU LAIKU TU PALIKI PAR SKAUDĪGU UN SARKASTISKU KRETĪNELI, RUSKI? ES ATCEROS, KĀ TU AR ATVĒRTU MUTI Z-SCARS KONCERTOS PIE SKATUVES STĀVĒJI UN BIJI BAIGAIS DRAUDZIŅŠ. TAGAD, TĀPAT KĀ VISAM LATVIJAS ŠOVBIZNESAM, KAUT KAS SAKĀPIS PAURĪ?”

FOTOGALERIJĀ KIVIČA MIRKĻI IZ PĒDĒJO LAIKU DZĪVES

”Es zinu, ja tavu sievieti aizskartu, tev nekad nepietiktu pautu ringā iekāpt, jo vienīgais ko tu vari ir tēlot, ka tev patīk Paula gabali, lai tikai dabūtu savu honorāru. No tevis nekas nesanāks, jo labiem dziedātājiem nekad nav snobu dvēsele un cinisks prāts,” ārdās Kivičs.

Bēdīgi slavenais mūziķis par incidentu vēršas pie sabiedrības: ”Un vakar pēkšņi mans ķipa draugs un kompanjons Mārtiņš Ruskis ir izdomājis, ka mani, kurš bija viņa elks,kad viņam bija 18, tagad sauks par klaunu. Pašam neviena hita nav, uzmanību pievērst sev nevar, jo ir garlaicīgs, bet uzbraukt savam, it kā čomam, uz to gan ir ķēriens.”

”Andri, man tevis žēll... Es ceru, ka kādā dienā atgriezīsies Kivičs par kuru kādreiz teicu, ka viņš ir sakarīgs džeks. Paldies, protams, par reklāmu, bet es mierīgi bez tās būtu izticis. Lai tev veicas…” raksta Ruskis.

”Un tavs viedoklis nevienam neinteresē, ne par Kiviču, ne par kaut ko vispār, tāpēc vari neiespringt par to, ko tu kādreiz varēsi vai nevarēsi par mani teikt, jo tas nevienam tāpat neinteresē. Savukārt tagad, kad es esmu tev atbildējis, taviem vārdeļiem ir kaut kāda nozīme parādījusies,” uzsver Kivičs.

LASIET ARĪ: Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [13]

Dace Salzemniece-Saleniece 04.03.2019 21:13
PAZ'UDI
Kivi rullee 04.03.2019 18:17
Taisniibu vins saka. Taa ir.
kādreiz klausījos 04.03.2019 01:38
šis vīrietis ir smagi slims cilvēks
lily 04.03.2019 00:45
Un tomer...kaut kas no Raina skata ir-piere,acis.Varbut var filmet? Kaut kads labums no ta visa butu,nevar tac norakt.
Hilda 03.03.2019 23:20
Nu cik var gānīties par Kivicu,neuzskatu,ka viņs ir tas sliktākais mūsu tautas dēls,vinam ir ari daudz pozitivas iezīmes,tie lielie mutes brūķetaji paskataties vispirms paši uz sevi,lielakā daļa,galvoju,esat daudz sliktāki par Kiviču ,vienkārši apskaužat viņu,jo ir populārāks par jums...
Maira 03.03.2019 22:53
Epitetu pietrūkst, cik riebīgs un atbaidošs kļuvis kivičs
Jānis Kuprijanovs 03.03.2019 22:01
KO VEL SITO SPOKU KRETINISKO BAZ TE NETA
Māra Veinberga 03.03.2019 22:00
Kretīns tok cik var runāt rakstīt pa viņu? Apnīk
Jānis 03.03.2019 22:00
mega latviešu ienaidnieks! Latvieši nav tādi!!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV