Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

21.gadsimta izcilākais latviešu meksikāņu seriāls uzņem jaunus apgriezienus.

Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO
Komentāri[40] Bilžu galerija[4] 20.02.2019 17:17

Trešdienas, 2019.gada 20. februāra, rītā skandalozais pašmāju mūziķis Andris Kivičs no bijušās sievas Madaras Kivičas saņēmis pikantu foto, kurā redzams kails kopā ar savu pašreizējo draudzeni Lieni Skulmi.

“Bilde atradās mana telefona galerijā, tātad tā ir uzhakota vai izzagta no mana telefona. Dodos uz policiju rakstīt iesniegumu, tāpēc jebkura šīs bildes tālāk izplatīšana ir nelikumīga,” vietnē “Facebook” raksta Kivičs.

Tāpat viņš uzskata, ka pie fotogrāfijas izplatīšanas vainīga ir pati Madara. “Bijušajai sievai bija zināmas visas manas “Google”, “Gmail”, “Facebook” un visas citas iespējamās paroles, jo viņa pati izveidoja visus manu kontus, kuri tagad ir pazuduši. Instagram konts, dziesma no “Facebook”, dziesma no “Youtube”, tāpēc es domāju, ka tas, iespējams, ir viņas pirksts.”

Fotogaleriju iesakām tikai pilngadīgām personām.

Raksts un foto pārpublicēti no portāla www.Patv.live

. . . . . . . . . . . . . .

LASIET ARĪ:

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [40]

Ausma Agare 10.03.2019 21:50
Vai ir vēl kāds, kurš domā, ka šie abi ir normāli?
Aigars Bergs 10.03.2019 21:50
debīls un garā slima!!! tāds tādu atrod!!! kivičs kā mūziķis NULLE, tad nu meklē populitaritāti.......................
Pitons >> Aigars Bergs 18.03.2019 14:20
A. Bergs beidz irst ! Kiva tik daudz nevar izdzert kā tu !
Liene 07.03.2019 09:16
ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀrprāts,kā tiem cūkām nav kauna ???????????AAtraduši ar ko plātīties !!!!!
Jānis Krasovskis 03.03.2019 23:55
būtu vienkārši parstājuši dīties ar tiem sūda rakstiem un viss ,bet nee atrodas dalbajobi kam tas patīk dalīties ar citiem!! nevienu neintrese ne tas ar ko vins ir kopa ne ta kads viņam krans ne vebere kas dziedat nemak ne pedofīls neids!!! cik var musarot soc tiklus? masu mediji taja skaita .deģenirāti un dibilioīdi!!!!
Stulbeņi 27.02.2019 22:00
Muļķu duets!!!
>Alla 26.02.2019 14:47
Tur nav trijotnes tur ir divi nepieskaitāmi uzdzīvotāji,kuri nevienā mirklī nerēķinās ne ar saviem bērniem,ne ar savu bērnu mātēm.Pilns rublis nav Kivičam un par Skulmi laikam pat nav vērts izteikties.Tā plašu atpazīstamību ieguva,kad ar visu varu sev mēģināja Buli piesaistīt.Buļa sievu ķengāja tieši tāpat ,ka tagad Kiviča.Neiedomājama slampa.Bet kas gan jāatzīst,ar Kiviču labi sapas.Viņu šovu neskatos,arī neplānoju to darīt,vispār neskatos to kanālu,gan dēļ Vaļickas,gan Jāņkalnes.Pietiek palasīt komentārus,lai būtu skaidrs,ka šie vel dzīvojas pa LV.
Pekss 24.02.2019 20:47
Latvijas izcilāko stulbeņu ģimene
Lūcija Sušinska 24.02.2019 19:10
Tizli zemiski apspriest jebkāda pāra tuvības momentus,kur nu vēl publicēt.Tas kuršā uzskata ,ka tā ir ļoti svarīga ziņa,patiešām galvā svilpo vējš,kuru jāarstē.Visiem normāli attistītiem cilvēkiem ir sava dzimumdzīve un tikai jukušais ,kurš ir slims noliegs,ka tā tas nav un tieši šie varbūt liek to visu soctiklos un uzskata,ka tās ir "kruta".
ome >> Lūcija Sušinska 26.02.2019 15:06
Tizli,zemiski ir piedzērušiem pašiem filmēt sevi sex laikā un tad sūtīt vēl esošajai sievai un savu bērnu mātei tādas bildes.Tizli un zemiski ir bradāt otra cilvēka jūtas un zemiski un tizli ir nedomāt kā tas iespaidos tavus bērnus.
bez vainas vainīgie 22.02.2019 22:13
Tas nu gan par traku,ko tie abi cilvēki ir nodarījuši sabiedrībai,ka vīņus tā jānoliņčo.Ne pirmais ne pēdējais pāris kam pajūk laulība,baigais noziegums.Tas ir apsveicami ka viens otru beidzot kāds šajā pasaulīte ir atradis!Sapasīgs pāris ,lai veicas,un svešās guļamistabās ne to vien ieraudzīt varētu,nav ko lūrēt.Normālas pāra attiecības,nav ne perversie ne zilie.Bērnus gan varbūt kāds ir noskatijis,būtu jārūpējas ,lai bērni pēc iespējas varētu augt ģimenēs un bērnunami kā tādi vispār jālikvidē,nevis japiedraud atņemt.
Tabu >> bez vainas vainīgie 03.03.2019 23:39
Bez vainas vainīgie????? Normāls cilvēks par savu guļamistabu televīzijā nerunās un bildes ne noplūdinās. Izpeldināja to savu knapo locekli vannā. Visai Latvijai par apsmieklu. Tagad izrāda to pretīgi ļumīgo miesu seksa laikā.. Steidzīgi vajadzīgs apmeklēt psihiatru. Viņi tiešām ir slimi. Un pie tam vēl agresīvi. Kaut ko prettīgāku nav nācies redzēt. Kuru Kivičs tagad sitīs? Vai trešdaļu Latvijas iedzīvotāju? Kretīni attopieties. No sevis ne aizbēg siet, pat ja pazudīsiet no Latvijas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV