Andrim Kivičam un Lienei Skulmei, iespējams, atņems vecāku tiesības. Iesaistījusies bāriņtiesa un policija

Viņiem kopā ir seši bērni. Par nekaunīgo intīmo attiecību reklamēšanu un "uzbrukumiem" žurnālistiem valsts institūcijas izrādījušas pastiprinātu interesi.

Andrim Kivičam un Lienei Skulmei, iespējams, atņems vecāku tiesības. Iesaistījusies bāriņtiesa un policija
Komentāri[12] Bilžu galerija[22] 19.02.2019 18:06
Pašmāju skandalozākā šovbiznesa pāra - mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes - uzvedība publiskajā telpā nonākusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā, vēsta portāls TVNET atsaucoties no Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas sniegtās informācijas.

VBTAI apstiprinājusi, ka gatavo iesniegumu Valsts policijai. Kā noskaidrojuši žurnālisti, šādā situācijā var tikt iesaistīta arī bāriņtiesa, kas var lemt par vecāku aizgādības tiesību atņemšanu gan Kivičam, gan Skulmei.

Pieejamā informācija liecina, ka Kivičam no divām iepriekšējām attiecībām ir dēls un divas meitas, savukārt Skulme ir trīs meitu mamma.
Pāris par savām attiecībām paziņoja pērnā gada izskaņā - Kivičs vēl nebija oficiāli šķīris laulību ar savu meitu mammu Madaru Kiviču, kad jau dzīvoja kopā ar Lieni. FOTOGALERIJA

Abi mīlnieki kopš attiecību sākšanas regulāri dalījušies ar fotogrāfijām, kā arī dzīvajiem video Facebook, kurā apspriež savas intīmās attiecības. Vienā no tiem Kivičs netīšām parādīja plikumus un jau nākamajā dienā visai Latvijai paziņoja, ka viņa "mantības" izmērs ir "reāli virs vidējā". Kivičs adresē agresijas izpausmes tiem, kuri negatīvi izsakās par abu laimi.


Jau februāra izskaņā pie STV Pirmā! skatītājiem nonāks arī realitātes šovs par Kiviča dzīvi, savukārt jau marta vidū pāris ir nolēmis pamest Latviju divatā, bez bērniem.


Raksts pirmoreiz publicēts Tvnet.lv

Kivičs un Skulme esot izlēmuši pamest Latviju. Lienes bērni palikšot pie viņas bijušā vīra un bērnu tēva Ārena Skulmes, savukārt Kiviča bērni - pie viņu mātēm.

LASIET ARĪ:

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [12]

Austra 22.02.2019 22:36
Skauģi,tie ir tie kam pašiem privat dzīvē nevedas,tad otra laime skauž.Lai jums veicas un neklausiet netīrās intrigas.
vecā Pasaule 22.02.2019 22:26
Būtu vairāk cepušies kā Rīgu,un RS atgūt,uzklupuši vienam pārītim un dīrā.Divi sapasīgi jauni cilveki,lai atpūšās kā grib.Latv.latvietim labākā uzkoda,šeit būtu ko pamācīties no cittautibniekiem,vinu mentalitātei tāda savējo noēšana nav raksturīga,tapēc mēs tālāk netiekam kur esam, diemžēl.
Artūrs Aleksejevs 20.02.2019 19:14
Jums nav apnicis par viņiem rakstīt?! Tā ir viņu dzīve un savā dzīvē viņi dara ko grib,un nevajag savus garos skaudīgos degunus bāst kur nevajag! Un No mušas uzpūst ziloni!!!
Māra Veinberga 20.02.2019 18:36
Nevis iespējams atņems bet obligāti jāatņem
Sise 20.02.2019 12:22
Es nesaprotu wienu ta skulme bija jauka siewiete ar sito wina ir nolaidusies zemak par gridlisti. Tew tas wirietis nenes nekadus auglus tas ka uztaisa kafiju pienes pie gultas ar to tu esi tada sajusma? Mila sietwiete tewi wins pametis ka wisas citas. Winam wienmer tas bij aktuali kazas bernini skirsanas skandali. Jus kopa esat tik zemiski cilwekiem nau naudas zalem jus prasiet cilwekiem izklaidem naudu jus kopa esat wiens wesals bomzis.
Salietojušies!!!ABI !!! 19.02.2019 21:56
pēc acīm var pateikt, bildē redz, interesanti, pēc kura pasūtījuma pūš tajā tubā
Diez ko sacītu Uga Skulme par tādu IZBIJUŠU "radinieci"?Degradēts Skulmju uzvārds ar PRASTĀM "preses pīlēm".Par vīrieti neizteikšos - - - zema līmeņa tips. Pagaidām der podiņam vāciņš, bet kad paliks par knapu, atradīs atbilstīgāku.
Nauris 19.02.2019 21:43
Vinam bija vis,jauka gimene.vis bij labi..viena kuce izjauca visu,bet gan vins visu nozeelos ko ir zaudeejis.
Nē nē >> Nauris 20.02.2019 19:28
Neviens neko nevar izjaukt, ja otrs negrib. Šaubos vai viņa ar varu lika gultā līst.
! >> Nē nē 26.02.2019 18:48
Un kā vēl var!!!!Īpasi ja ir tāds kā Kivičs,kas maina sievietes kā zeķes un ja pretim patrāpās tāda skulme,profesināla ģimeņu jaucēja .Kam tik viņa nav maukusies virsū,bet ne visi ir kiviči un ne visi pakļāvās.
? 19.02.2019 20:29
kad šis preteklīgākais lv seriāls beigsies
mja 19.02.2019 20:14
Sen bija laiks

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV