Agresīvais Kivičs: žurnālisti ir debili kretīni, kropļi un mau**s!

Interesanti, kas Kivičs būtu bez žurnālistiem? Kā tauta uzzinātu par tāda mūziķa eksistenci un darbiem?

Agresīvais Kivičs: žurnālisti ir debili kretīni, kropļi un mau**s!
Komentāri[22] Bilžu galerija[5] 09.02.2019 21:34
Skandalozais dziedātājs Andris Kivičs, kurš sen jau iemantojis bēdīgu slavu ar savu agresīvo attieksmi pret sabiedrību un mediju pārstāvjiem, tagad atkal aizvaino Latvijas žurnālistus. Kivičs uzskata, ka žurnālisi esot kretīni, kropļi un maukas. Kivičs vēršoties pret žurnālistiem publicējis video, kurā pēc aizvainojumu jūras uzbrūkoši jautā: "Jūs esat pilnīgi debili?"  Fotogalerijā bildes, kurās it kā Liene Skulme esot nozagusi drēbes Madarai Kivičai.

Pilnīgi netaisni Andris Kivičs velk paralēles ar laikrakstā Charlie Hebdo publicētajām karikatūrām ar islāma pravieti Muhamedu, kas bija par iemeslu teroristu uzbrukumam redakcijai 2015. gadā. Viņš esot sapratis teroristu motīvus, jo arī Latvijas žurnālistiem neesot nekas svēts. Interesanti, kas Kivičs būtu bez žurnālistiem? Kā tauta uzzinātu par tāda mūziķa eksistenci un darbiem?

Kivičs un Skulme esot izlēmuši pamest Latviju. Lienes bērni palikšot pie viņas bijušā vīra un bērnu tēva Ārena Skulmes, savukārt Kiviča bērni - pie viņu mātēm.

LASIET ARĪ:

Atkal skandāls! Liene Skulme Madarai Kivičai esot nozagusi drēbes. FOTO

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Kiviča sieva Madara pēc vīra sānsoļiem un ģimenes pamešanas raudājusi 5 dienas no vietas

Atgādinām, ka Kiviča attiecības vienmēr bijušas vētrainas un skandāli tajās pamatīgi. Tā, piemēram, viņa bērna māte, modele un skaistumkonkursu laureāte Dana Dombrovska iekūlās kailfoto skandālos, kurus joprojām var apskatīt šeit:

Danas DOMBROVSKAS skandalozā PORNO sesija (fotoGALERIJA tikai pieaugušajiem)

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [22]

Dagnija Bartusevica 12.02.2019 22:50
Liene ir pelnījusi būt laimīga. Es lieku uz to, ka viņi varētu nodzīvot pat 2 gadus kopā.
Dace Špiļmane 12.02.2019 22:49
Lūdzu,paskaidrojiet man,ciema muļķītim, vai tas Kivičs ir kāda dievība vai pat Mesija?? Es nudien,neizprotu šo ažiotāžu,kas notiek! Redz, es ziņas neskatos,utt, ja būs atomkarš,tāpat uzzināšu,visu info smeļos no feiša. Man tas ķēms nekad nav paticis, bet nevaru saprast, kāpēc tauta tik aktīvi sekmē šā narcisismu,ko īstenībā būtu jāārstē. Lūdzu, paskaidrojiet!!!
DĪvainis 11.02.2019 14:02
Un nākamā Kivičam būs Lūcija,jo tai kā izrādās ar miera nekur nav,un tas ir reāli,viņš sāk ņemt vecākas un kādēļ neņemt pensionāri. :D Ar galvu slimiem jau vislabak sapas.
Māra Veinberga 11.02.2019 04:00
Tu to pa sevi teici ? Tok tāds tu esi kā virsraksts rakstīts abi tādi esat cik zemu kritīsi ar savu M ? Sieva tik burvīga Madariņa. M bērni un nomainīji pret šito pelēko peli šausmas abiem vieta psihenē
Lūcija Sušinska 11.02.2019 03:59
Tik skarbi un nepieklajīgi gan nevajadzētu teikt,bet ,ka portālā draugiem.lv bija pasutījums jūs nomelnot un daudzi saiti drudžaini to darīja,tas bija nenoliedzams fakts.Un pat tagad nespēj likt jums mieru.
Māra Veinberga 11.02.2019 03:58
Tu to pa sevi teici ? Tok tāds tu esi kā virsraksts rakstīts abi tādi esat cik zemu kritīsi ar savu M ? Sieva tik burvīga Madariņa. M bērni un nomainīji pret šito pelēko peli šausmas abiem vieta psihenē
Sergejs Perfiševs 11.02.2019 03:56
Un vispār jau apnicis ,par niecībām lasīt.
Sergejs Perfiševs 11.02.2019 03:55
Tiešām ,viņš ir bērna [prātā.Pats stāsta visu žurnālistiem ,pats visu putru vāra ,un tad citi vainīgi. Žurnālistiem tāds darbs,ja ir kas stāsta ,tad raksta.Bērnudārzs.
kāasītis 10.02.2019 10:18
Nu gan jau pietiek! Ejiet tak vienreiz dirst! Zvaigznes hrenovās!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV