Sirdi plosošs stāsts. Rolanda Ūdra sieva: Ielienu gultā, aplieku sev apkārt vīra stīvo roku un papinkšķu...

Sirdi plosošs stāsts. Rolanda Ūdra sieva: Ielienu gultā, aplieku sev apkārt vīra stīvo roku un papinkšķu...
Komentāri[10] Bilžu galerija[23] 19.01.2019 21:24
Lai gan mūziķei un aktrisei Ilonai Balodei nepatīk, ka viņu sauc par varoni vai stipru piemēru citiem, tas tomēr nenoliedzami ir apbrīnojami - ikdienas dzīve kopā ar savu likteni - Rolandu Ūdri jeb Ūdrīti.

Ikdienā Rolanda Ūdra aprūpe neapšaubāmi nogurdina, Ilona aizvien apgalvo, ka tas iespējams tikai tāpēc, ka Ūdris viņu tik ļoti atbalsta. Ūdrīša un Balodes dzīves mirkļi VIPI fotogalerijā

"Lai cik grūti ir bijis fiziski, morāli Ūdris mani ļoti atbalsta. Ļoti. Neviens cilvēks pasaulē mani tā nesaprot kā Ūdris. Viņš var dusmoties, saukt mani par muļķi, taču vienmēr saprot. Tad ielienu gultā viņam blakus, aplieku sev apkārt viņa stīvo roku, ielienu padusē un papinkšķu. Pēc brīža viss pāriet..." žurnālā "Ieva" intervijā runā Ilona Balode.

Balode abu attiecības ar Ūdri dēvē par kosmosu jeb pārdabisku saslēgšanos. "Starp mums vienkārši notika pārdabiska saslēgšanās. Mēs kopā esam piedzīvojuši gan elli, gan kosmosu. Bet cilvēki jau to nesaprot, viņi uz to visu skatās baigi praktiski. Viņi domā, ka tu rūpējies par to savu cilvēku kaut kā vārdā. Viņi nesaprot, ka patiesībā viss ir daudz vienkāršāk – vienkārši kosmoss, satikšanās kādā citā līmenī. Un tu nevari viņiem to ieskaidrot," saka Ilona Ūdre.

"Jā, mainījās ārējais veidols, ārējās izpausmes, bet ne pats cilvēks. Viņš joprojām ir tas pats Ūdris, ar kuru man ir pilnīgs kosmoss. Es bieži vien domāju, ar ko mēs esam izpelnījušies tādu balvu – satikšanos kosmosā, prātam neaptveramā līmenī?! Tik daudzi visu mūžu meklē savu cilvēku, satiekas ar vienu, otru, trešo, un tā arī neatrod to īsto."

Atgādinām, ka Rolands Ūdris cieta negadījumā 2016. gada 17. janvārī ap pulksten 15.40 Rīgā, Artilērijas ielas posmā starp Aleksandra Čaka un Krāsotāju ielu. Policijas ziņojumā teikts, ka viņu notriekusi "Subaru" markas automašīna. Pašreiz ģimene par mājām sauc Ventspili, kur ik dienas Rolands apmeklē nodarbības pie fizioterapeita, logopēda un citiem speciālistiem, kuri dara visu iespējamo, lai tautā iemīļotais mūziķis atlabtu.

Vairāk atklāto interviju lasiet žurnālā "Ieva".

Avots: Tvnet.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

Sandris Hušča 21.01.2019 00:14
Laikam par to kāds samaksā!
Vaira Carbone 21.01.2019 00:13
Kāda tu stipra sieviete, ja "pinkšķi "publiski?
Kāpēc centies visiem nez ko pierādīt?
ES es 20.01.2019 08:06
labrit, velos pastastit stastu no dzives,Tas bija daudz daudz gadu atpakaļ, kad mums gimene ar notika tragedija. Kad mans tētis ar kļuva par invalidu, un bija ratiņkreslā. Mes mammai bijam 5 mazi bērni , manai mammai nebija nekada atbalsta, un viņai vel bija jaiet darba , japelna iztika, jo tani laika nebija tadas labdaribas un mamma mums bija stipra tika ar visu gala. Tik atškiriba ta , ka tetis sen vairs mums nav. Taka nav ko čikstet , ir jacinas.
Rics >> ES es 20.01.2019 23:07
TURIES
cik var 19.01.2019 22:29
Tā viņas mūžīgā žēlošanās katru nedēļu medijos kļuvusi kaitinoša
Alda >> cik var 19.01.2019 23:15
piekrītu
Atbalsts >> cik var 21.01.2019 12:41
Neviens tev neliek lasīt!Vienkārši kad cilvēkam šķiet ka spēki galā,viņš izkrata sirdi,un ar jauniem spēkiem turpina cīnīties.Tas nav viegli!
j;a >> cik var 21.01.2019 22:25
piekrītu, ka par daudz žēlojas, tādējādi sevi pazemojot
Degunu mākoņos! 19.01.2019 22:22
Kaut nu viss uzlabotos!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV