"Jaunajai ministrei" pārmet pārlieku seksismu, lielo krūšu un citu plikumu neadekvātu izrādīšanu

"Jaunajai ministrei" pārmet pārlieku seksismu, lielo krūšu un citu plikumu neadekvātu izrādīšanu
Komentāri[17] Bilžu galerija[14] 11.01.2019 22:21
Kā ziņots jau iepriekš, savu kandidatūru uz topošās 2019.gada Latvijas valdības labklājības ministra krēslu atsauca partijas KPV LV Saeimas deputāte Ieva Krapāne. Viņa to esot darījusi veselības problēmu dēļ, jo esot mātes cerībās. Drīz vien partija nosauca savu jauno labklājības ministra kandidāti - deputāti Ramonu Petraviču.

Pirms tam izskanēja nopietnas šaubas par Krapānes kompetenci un pieredzi politikā, lai kļūtu par labklājības ministri. Taču teju nekādu atbalstu negūst arī jaunā kandidāte Petraviča. Viņai tiek pārmests pārlieks seksisms un pikantu pašbilžu publikācijas. Tiesa, pēc pirmās kritikas Ramona Petraviča daļu foto ir steigšus izdzēsusi. FOTOGALERIJA.

"KPV LV deputāte Krapāne līdz ar citiem saviem partijiniekiem tikai šodien uzzināja, ka ir gaidībās, tāpēc atteicās kandidēt uz ministres amatu, kaut gan kolonijas uzraudzes kvalifikācija bija absolūti atbilstoša labklājības ministres amatam. Toties tagad kandidēs Ramona Petraviča, satriecot visus ar savu daili.

“Šī ir mana pirmā politiskā partija, pirmā politiskā pieredze un noteikti arī pēdējā,” apgalvo attēlā redzamā Petravičas kundze. Nu kāpēc tad pēdējā? Vēl ir citi ministru amati. Vēl ir arī Valsts prezidenta amats. Un ANO ģenerālsekretāra amats. "Kāpēvešņikiem" visi ceļi vaļā!" sociālajos tīklos ironizē pazīstamā žurnāliste Elita Veidemane.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [17]

UH! 22.01.2019 15:57
kas par bildi! Vai šādā veidā cer iegūt Saeimas vīriešu atbalstu? Ierodoties uz interviju, ko translē visā valstī, kundzītei kaut kādai apjausmai par Labklājības ministrijas darbu ,būtu jābūt, lai arī nominēta šim amatam bija pirms 24 stundām.
Labākais variants-palūgt intervēt pēc 24 stundām.Spēlēšanās un daudzo zelta gredzenu demonstrēšana, nav labais tonis.Līdz šim nerada uzticību šī k-dze, jā, viņa ir laba šoferu garažai,kur ar saviem apaļumiem var tā savaldzināt puišus,ka tie neredz daudz citu būtisku lietu, bet redz, VIDs gan pamanīja.
Ar tiem ziedojumiem partijai arī tā dīvaini,ka izskan presē, vai amats nebūs nopirkts?!
Kad ir tik daudz sociālu problēmu valstī, uzskatu,ka šī kundzīte nav atbilstoša šim amatam- nav ne izglītība atbilstoša,šķiet, dzīvo pati citā dimensijā.Jāturpina ceļošana un jādāvina prieks savam vīram un uzņēmumam,protams, ar algām un nodokļiem ,jātiek skaidrībā. Tas tā saudzīgi...
Modris Sedliņš 18.01.2019 02:05
Kam ir ko rādīt,lai rāda.Vai kādai radusies skaudība?
Juris Dauksts 18.01.2019 02:04
Deputati tevi vares palaist pa rinki
ANITA OSTROVSKA 18.01.2019 02:04
....pirms bildējies un īpaši afišē savus plikņus, jāpavēro sevi, kā izskatīsies no malas.
Tas vairāk velk uz izmisumu.
Andris Fridrihsons 18.01.2019 02:03
Jā , pupi labi !
Ennata Ločmele 17.01.2019 22:19
(flower) Un tas ko vina stasta par savam aktivitatem un darbu ir meli,jo neiet fakti kopa!Nav kauns stastit par it ka gimenes labdaribu,bet tik liels apgrozijums un pelna!
Astra Strade 13.01.2019 22:38
Ar tām jau iekārot vīriešu sirdis
Lūcija Sušinska 13.01.2019 22:37
Pārmest jau varētu,ja viņa šādā izskatā ierastos Saeimas sēde,bet tā katrs savās mājās ģērbjas un atpūšas tā,ka katrs vēlas.
Visvaldis 13.01.2019 22:37
pilnigs bezpregels, tie pupi ir par leilu , lai raaditu visiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV