Mūžībā aizsauktā miljonāra sieva, aktrise Elīna Dzelme-Maligina strādā par apkopēju...

Mūžībā aizsauktā miljonāra sieva, aktrise Elīna Dzelme-Maligina strādā par apkopēju...
Komentāri[4] Bilžu galerija[14] 05.12.2018 21:57
Atraitne Elīna Maligina pēc vīra Valērija nāves palikusi bez naudas un mājām: "Bija jāstrādā par apkopēju"!

Olainfarm līdzīpašnieka Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina paziņojusi, ka pēc vīra nāves palikusi bez naudas, bez apģērba, bez mājām un nācies strādāt fizisku darbu, lai nopelnītu iztiku, atsaucoties uz interviju žurnālā Ieva, vēsta portāls Jauns.lv.

"Bija jāstrādā par apkopēju. Ko man bija darīt?! Man kāds naudu deva? Trīs gredzenus varēju pārdot? Man ir māte, meita, ģimene... Visiem kaut kur bija jādzīvo," intervijā žurnālam Ieva atmiņās dalījusies Elīna, kuras vīrs Valērijs Maligins mūžībā aizgāja pirms gada - 2017. gada 9. decembrī.

Maligina, kas tagad jau vairākus mēnešus studējot režiju vienā no Maskavas prestižākajām kinoskolām, intensīvi mācās, strādā pie vairākiem mākslas projektiem, viņai esot vairāk nekā trīsdesmit izstāžu dažādās pasaules vietās, vairāk nekā astoņdesmit kinofestivālu, kuros viņa piedaloties.

FOTOGALERIJA

Valērijs Maligins viņsaulē devās 2017. gada 9. decembrī. Teju pusgada garumā pēc tam ilga īsta sāga ar mantas dalīšanu starp viņa meitām un atraitni Elīnu. Strīdi, apvainojumi, iesniegumi policijā un tiesā – emociju netrūka, līdz dāmas vienojās, cik līdzekļu naudā izmaksājams Elīnai.

Elīna netika iekļauta uzņēmēja atstātajā testamentā. Visu mantu miljonārs, kura īpašumu vērtība pērn tika lēsta 70 miljonu apmērā, atstāja savām trim meitām, bet 50 000 eiro novēlēja mammai Mirimejai Maliginai.

Pēc likuma, neatraidāmajai mantiniecei Elīnai Maliginai pienācās 1/8 daļa no īpašuma un šī daļa atraitnei izmaksājama naudā.
Gan meitas, gan atraitne pēc vienošanās panākšanas uzsvēra, ka vienošanās paredz – tās saturs ir konfidenciāls – un visas ar mantojuma lietu saistītās domstarpības ir atrisinātas.

Avots: Jauns.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [4]

Mārīte Redņova 07.12.2018 16:08
Tu tak esot māksliniece!? Ko gan viņa var žēloties? Nu nenomiri tak. It kā kāds būtu vainīgs, ka no svētku galda tika aizmesta! Riebjas mūsu valsts, bet žēlojas tieši mums. Mums pietiek savu rūpju, bet ne tādas sievieres izteicieni un zākāšanās!
Haralds Treilibs 07.12.2018 16:08
darbs paliek darbs
Mārīte Redņova 07.12.2018 15:38
Tas tikai norāda par viņas intelektu, bet bija jau vērts. Neaizskrēja kārtējo reizi prom, bet zobus sakodusi - pat nomelnojot nelaiķi gaidija viņa mantojumu. Nu var ap.... par savu dzimteni, no kuras vēl saņem mantojuma daļu. Tur vēl miglā tīts kā tāds lielas rūpnicas vadītājs tik pēkšņi aizgāja. Par visu viņa bija lietas kursā - kur gri ēja braukt, cik naudas bija makā, bet kā aizgāja - nezināja.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV