Dziesmu izkropļošanas skandāls pieņemas spēkā. Kamēr Rajecka raud, kārtējais komponists sūdzas par pusdebilu Vēberes dziedājumu

Slavenības šokā. Līdz šim nezināmā, jaunā dziedātāja Evija Vēbere kļūst zināma tikai ar dziesmu izkropļošanu un citiem skandāliem.

Dziesmu izkropļošanas skandāls pieņemas spēkā. Kamēr Rajecka raud, kārtējais komponists sūdzas par pusdebilu Vēberes dziedājumu
Komentāri[18] Bilžu galerija[9] 28.11.2018 20:49
Par vienu no apspriestākajiem cilvēkiem Latvijas šovbiznesā kļuvusi jaunā dziedātāja Evija Vēbere, ​kura ar savu uzstāšanos Latvijas simtgadei veltītajā koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” daudziem klausītājiem izraisīja sašutumu, tai skaitā komponistam Mārtiņam Braunam.

Sarunā ar izdevumu "Privātā Dzīve" Brauns atklāj, ka pērn Vēbere izpildīja viņa komponēto dziesmu "Veltījums" kino balvas "Lielais Kristaps" pasniegšanas ceremonijā kopā ar grupu "Ezeri"."Šī meitene izkropļoja arī manu dziesmu. Viņa to izdarīja bērnišķīgā balsī ar pusdebilu pieskaņu," skarbs ir komponists Mārtiņš Brauns.

Kā žurnālam atklāj Brauns, ar viņu šīs dziesmas izpildījums netika saskaņots, tādēļ briedušas lielas nepatikšanas, kas varēja beigties pat ar tiesu darbiem - komponists "Privātajai Dzīvei" pastāstījis, ka Vēbere tādā veidā pārkāpusi autortiesības: "Līdzko tas aiziet masu informācijas līdzekļos, draud desmitiem tūkstošu eiro sods. Man nav lielas vēlēšanās tādu pieprasīt, es tikai gribu, lai manus darbus bez atļaujas neaiztiek."

Kā zināms, koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” Vēbere izpildīja dziesmu "Svētku diena", kas klausītājiem vislabāk atmiņā palikusi talantīgās Olgas Rajeckas izpildījumā.

Pēc pasākuma gan skatītāji, gan pašmāju slavenības paudušas neapmierinātību ar jaunās dziedātājas Evijas Vēberes dziedājumu.

Dziedātājas Olgas Rajeckas meita Vēberes izpildījumu nodēvēja par "šausmām un drausmām", bet pati Rajecka pēc redzētā un dzirdētā pat raudājusi.

FOTOGALERIJĀ DZIEDĀTĀJA EVIJA VĒBERE

Tikmēr koncerta idejas autors, mūziķis Jānis Šipkēvics meties Vēberi aizstāvēt, sakot: "Skumstu, ja mūsu neiecietības līmenis ir tik augsts un bailes no neparastā tik saasinātas."

Avots: Tvnet.lv


LASIET ARĪ: Sabiedrība šokā par Olgas Rajeckas dziesmas izpildījumu jeb, precīzāk, šķību ķērkšanu valsts simtgades koncertāFOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ - tā izskatās jaunā dziedātāja Vēbere

Lapa: 1 no 2

Komentāri [18]

FUJ 05.12.2018 10:59
Meitene Vēbere tiešām gauži vāja vokāliste. Balss aizžņaugta. Nav visiem, kas vēlas, jākāpj uz skatuves! Ismiekls. neapvainojiet Olgu!! Izcila dziedone un skatuves cilvēks.
Ilgvars Kuncītis 04.12.2018 10:49
Skumjākais, ka daļa latviešu spēja nolaisties tik zemu un parādija savu aprobežotību, mietpilsoniskumu un ļaunumu - jau divas nedēļas var cepties dēļ vienas dziesmiņas un apliet nabaga meiteni ar mēsliem ! Tas ir vienkārši nožēlojami ! Katrs ''dīvānā pirdēja'' nu varēja iztēloties sevi par ''X factor'' expertu un izvemt savu žulti internetā ! Man tiešām kauns jūsu vietā ! :(
Jānis Freimanis 04.12.2018 10:49
Pēc vienas dziesmas, noteikti nevar spriest par meitenes dotībām. Pēkšņi balstiņa atsakās un dari ko gribi, te varētu runāt par profesionalitātes trūkumu, nāk ar gadiem. Nevelk šķībi tie, kuri dzied zem fonogrammas. Ja to noņemtu, tad bilde būtu vēl drausmīgāka.
Sarmīte 02.12.2018 23:47
Esmu nikna uz to meiteni
es 02.12.2018 00:34
Vēl pakomentēšu ''Tikmēr koncerta idejas autors, mūziķis Jānis Šipkēvics meties Vēberi aizstāvēt, sakot: "Skumstu, ja mūsu neiecietības līmenis ir tik augsts un bailes no neparastā tik saasinātas."'' Neparastais nav sķiba un neprofesionāla uzstāšanas 100 gades koncertā. Neparastais būtu, sirsnīga, jauka bērna ar garīgām vai fiziskām problēmām cenšanas nodziedāt šo dziesmu kopā ar savu elku Rajeckas kundzi, Reiniku, Šipkevicu vai kādu citu 100 gades koncertā, visa pasaule tad spiegtu no sajūsmas. Lūk tas būtu neparastais, neviss karaoke tipa uzstāšanās tautai tik svarīgā 100 gades koncertā.
es 02.12.2018 00:23
Nebiju lasījisi rakstu, ieraudzīju, ieinteresēja. Pārlasīju iepriekš komentēto, nu, slikta reklāma arī ir reklāma, uzmanību meitēns ir sev pievērsis, ambīcijas netrūkst, ja jau atļāvās ar tik sevis vokāli nesagatavotu dziesmu uzstāties un vēl kur, 100 gades koncertā. Neesmu nekāds mūzikas pazinējs, bet noklausoties dziesmu škiet, ka kāds ir padomājis, tā pat jau visi opsi rallā, neviens jau tā pat neko nesapratīs, apkārt troksnis, nenomētās taču. Dzied ka jau dzied, skolā uz skatuves ok, tomēr vai tiešām tik ļoti jākliedz un jaspiež no sevis ārā piedziedājums, ka pat balss noslīd un netur toni? Meitenam vēl daudz jāmācās, ar karaokes dziedāšanas stilu nu neprats!!!! Ja kāds uzdāvināja iespēju piedalīties, diez vai bija konkurs par labāku izpildījumu no jaunajiem censoņām, cerams, tad meitēns novērtēs šo dāvanu un pieliks visas pūles, lai pierādīu, ka māk un mācās dziedāt un tiešām studēs vokālās mākslas. Skumji, ka ko tādu nācās dzirdēt. Un neesmu nekāds Rajeckas atbalstītājs, nav viņas balss manā stilā, bet arī es raudātu, ja manu dziesmu tik nepieņemami nodziedātu. Tīrais bērnudārzs...
studente 29.11.2018 14:39
Un vēl-vai ir kaut viens jaunais dziedātājs kuru nekritizētu Rajecka,visus pēc kārtas un vienmēr.Kā man viņa ir apriebusies,nu līdz brošai!
studente 29.11.2018 14:35
Jānis Šipkēvics kopā ar Eviju viesojušies pie Imanta Kalniņa, kuram, kā izrādās, paticis koncerts un Evijas izpildījums.Tātad tas nozīmē,ka Brauns ar Rajecku var pastāvēt šoreiz pie ratiem un paklusēt.Visu cieņu citā reizē Braunam,bet Rajeckas ķērkšana nu gan ar ir apnikusi un mūžīgie viņas viedokļi visur un par visu.
Valentīna Gulbe 29.11.2018 12:48
labak butu dzerusi.....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV