Miljoniem apvītā šķiršanās sāga uzņem skandalozus apgriezienus. Tagad apdraudēts Santas Zāmueles vecāku īpašums

Miljoniem apvītā šķiršanās sāga uzņem skandalozus apgriezienus. Tagad apdraudēts Santas Zāmueles vecāku īpašums
Komentāri[13] Bilžu galerija[20] 13.09.2018 20:49
ABLV bankas šefa un faktiski Latvijas bagātākā cilvēka Oļega Fiļa un vīnzines Santas Zāmueles laulība tika oficiāli šķirta šā gada pavasarī, bet medijos uzplaiksnī arvien jauni pavērsieni abu kaislīgajās attiecībās un mantas sadalē - šoreiz apdraudēts Santas ģimenes īpašums "Pūkas".

Fiļa bijusī sieva žurnālam Privātā Dzīve izklāstījusi, ka baņķieris apdraud ne tikai viņas biznesu, bet arī viņas ģimeni Latvijā: "Lai gan mums bija laulības līgums par visas mantas šķirtību un laulība tika šķirta pie notāra bez nekādām savstarpējām pretenzijām, Fiļa kungs tomēr ļoti emocionāli reaģē un izvirza visabsurdākās prasības. Viņa naids un dusmas skar ne tikai mani, bet arī manus darbiniekus, draugus, ģimeni un vecākus. Jā, ir saņemti draudi arī par manas dzimtas īpašumu." Pdz rīcībā nonākusi informācija, ka Fiļs savulaik esot palīdzējis bijušās sievas ģimenei atjaunot dzimtas māju. Tomēr Santa uzsver: "Viņš to darīja kā ģimenes loceklis, nevis investors".

LASIET ARĪ:
Šantāžas nomākts un bailēs par meitas dzīvību Santas Zāmueles tēvs vērsies Valsts policijā

Situācija kļuvusi patiesi kritiska: bailēs par savu un bērnu dzīvību Valsts policijā vērsusies arī pati Santa Zāmuele


Zināms, ka baņķieris un vīnzine jau iepriekš vērsušies policijā - baņķieris uzstāj, ka tas saistīts ar viņa aizdevumiem Zāmueles kompānijām, savukārt pati Santa - pēc palīdzības, jo Oļegs esot sācis izvirzīt virkni nepamatotu prasību gan par dāvinājuma atdošanu, gan izsniegtajiem aizdevumiem.

Santa dzīvo ASV, kur jūlija izskaņā apprecējās ar jauno mīlu Deividu Alanu Bernālu. Tikmēr Fiļs izveidojis romantiskas attiecības ar paša darbinieci Kristīni Jelinsku. Tiek baumots, ka Fiļs atdāvinājis jaunajai mūzai to pašu balto PORSCHE limuzīnu, ko reiz bija dāvājis Santai Zāmuelei. Plašāk lasiet Pdz.

Titulbilde no Privātās Dzīves. Fotogalerijā Santas Zāmueles dzīves mirkļi.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
idiotbars 18.09.2018 01:21
šovs pa šiko!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV