Ļaudis šokā par publiskoto nežēlīgo informāciju par Mārtiņa Freimaņa pirmsnāves dienām

Sabiedrība neizpratnē par sirdi plosošo informāciju jaunajā grāmatā par 33 gadus vecā Mārtiņa Freimaņa nāvi.

Ļaudis šokā par publiskoto nežēlīgo informāciju par Mārtiņa Freimaņa pirmsnāves dienām
Komentāri[17] Bilžu galerija[28] 04.09.2018 18:24
Nedaudz vairāk kā 7 gadus pēc Mārtiņa Freimaņa nāves nākusi klajā Daigas Mazvērsītes grāmata par Mārtiņu Freimani, kurā atklājas baisi fakti par Freimaņa pēdējiem dzīves mirkļiem.
Žurnāls Kas Jauns pārpublicējis dažus fragmentus no grāmatas, kur atklājas, cik briesmīgas bijušas Freimaņa dzīves pēdējās dienas.  Mūzikas žurnāliste Daiga Mazvērsīte, kura sarakstījusi grāmatu “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”, stāsta, ka nav zinājusi par Mārtiņa Freimaņa pēdējām dzīves šaušalīgajām dienām.

"Slimnīcā skats pavērās bēdīgs. Mūziķim tika šļircinātas zāles, kas neuzsūcās, bet veidoja tūsku. Kājas uzpampušas kā bluķi, un nekādas masāžas nelīdzēja. Beigās medikamenti pat sulojās ārā no pirkstiem, nieres kā nesāka, tā nesāka strādāt. Beigās vairs Mārtiņš neļāva pievienot sistēmas. Nākotne viņam bija skaidra," teikts grāmatā.

Tāpat grāmatā minēts, ka Mārtiņš slimnīcā ļoti strauji novecojis un dažas dienas pirms nāves viņš esot izskatījies pēc septiņdesmitgadīga večuka. “Nu ir baigie sūdi, man ir baigi auksti,” bijuši viņa pēdējie vārdi pa telefonu kādam paziņam.

2011. gada 18. janvārī Freimanis smagas elpceļu saslimšanas dēļ tika ievietots Latvijas Infektoloģijas centrā, kur 2011. gada 27. janvārī plkst. 1.20 no šīs dzīves šķīrās. Sākotnējais nāves iemesli tika minēta elpceļu saslimšana, bet vēlāk atklājās, ka Freimanis miris no vispārējas organisma intoksikācijas, kuras galvenais cēlonis bija akūts toksiskais hepatīts.

Tikmēr daudzi ļaudis sociālajos tīklos un mediju komentāros izrāda šoku un protestē par to, ka pēc 7 gadiem kopš cienījamā mūziķa nāves publiskot tik nežēlīgi detalizētus stāstus, ir klaji netoleranti un neētiski.

Mārtiņš Freimanis mūžībā tika aizsaukts 33 gadu vecumā. Viņš bija izcils latviešu dziedātājs, komponists, dzejnieks, aktieris un TV raidījumu vadītājs.

PIEMIŅAS FOTOGALERIJĀ pirmajās bildēs Mārtiņš sava drauga, traģiski bojāgājušā režisora Kristapa Streiča bērēs 2010.gadā, tālāk galerijā citi portāla VIPI fiksētie mirkļi iz talantīgā mūziķa dzīves.

LASIET ARĪ: FOTOGALERIJA: Latvija sēro un atvadās no Mārtiņa FREIMAŅA. Asaras slavenību acīs

Vai Mārtiņš FREIMANIS mira no AIDS ?

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [17]

Maira Brūdere 15.09.2018 15:11
Es vienmēr skumšu pēc viņa...Ar viņa aiziešanu, pasaulei it kā tika izslēgta gaisma.
Irēna Mežale 14.09.2018 19:18
nesaprotu Latviešus,ka taa var vazāt cilvēkus,pec viņu nāves!vai tiešam jums nav kauns?
Lūcija Sušinska 14.09.2018 11:31
Par cilvēkiem jārunā tām dzīvam esot,bet pēc aiziešanas,lai tam ir vieglas smiltis.
Mārīte Redņova 14.09.2018 11:30
Tas man liekas ir zemiski rakāties kā viņš mocijās . Tiešām lai viņam vieglas smiltis. Ar mums paliek viņa dziesmas, viņa gaišā sirds!!!
jàbùt cieñai 14.09.2018 03:40
tà skribente izríkojusies pretígi
Zet 13.09.2018 13:13
Es atkal nesaprotu to liekulību un divkosību un nevēlēšanos runāt patiesību. Viņš bija izcils tekstu autors, bet savās atkarībās pašiznīcinājās. Tas tāpat ir zināms, kas tur ir nežēlīgs? Ja kādam viņa dzīves patiesais stāsts liks aizdomāties un laicīgi apstāties, tad par to būtu tikai jāpriecājas.
Astra 13.09.2018 01:37
Mums ļoti pietrūkst Mārtiņa Freimaņa! Žēl, ka tik īss bija viņa lidojums. Paldies, ka tu mums bija un Tavas dziesmas dzīvos kopā ar mums
ņirgāšanās 06.09.2018 22:47
Mazvērsīte par dzelteni neglīto kļuvusi
Viss! pietiek! 06.09.2018 20:48
nekad vairs neklausīšos mazvērses raidījumus radio

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss