Mīklaini, aizdomīgi un neticami. Brikmaņa nāvē esot vainojama mistiska automašīnas eksplozija

Pirmā slavenība, no kuras nebūs publiskas atvadīšanās... Kāpēc?

Mīklaini, aizdomīgi un neticami. Brikmaņa nāvē esot vainojama mistiska automašīnas eksplozija
Komentāri[8] Bilžu galerija[9] 14.08.2018 18:37

2018.gada 9. augustā mūžībā devās daudzu nacionālas nozīmes pasākumu režisors un producents Uģis Brikmanis. Žurnāla Privātā Dzīve rīcībā nonākusi informācija, ka izcilā režisora nāvē vainojama ar gāzes iekārtu aprīkota auto eksplozija, kurā smagi cietis Brikmanis.Tiek vēstīts, ka negadījums noticis jūlijā īsi pēc Dziesmu svētkiem un pēc tā Uģis vairākas nedēļas ārstējies kādā Rīgas slimnīcā. Žurnāls ziņo, ka sarunā ar Brikmaņa māsu Vitu viņa atteikusies komentēt situāciju, sakot, lai žurnālisti vēršas pie Brikmaņa meitas.

Zvanot uz Brikmaņa meitas Līgas numuru, klausuli pacēlis kāds vīrietis, kurš bijis neizpratnē, no kurienes izdevumam ir pieejama šāda informācija.Vēlāk kāds režisora draugs apstiprinājis baumas, sakot, ka Brikmanis mēnesi nogulējis slimnīcā, un šī nāve nebija pēkšņa.

Brikmanis bija daudzu Dziesmu un deju svētku, kā arī neskaitāmu citu starptautiskas un nacionālas nozīmes koncertu un izrāžu producents un režisors. Viņš bija arī režisors šovasar notikušo XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncertam "Zvaigžņu ceļā".

Informācija par atvadīšanos


Ceturtdien, 2018. gada 16. augustā no plkst. 14.00 līdz 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā, kurā radās un notika Uģa Brikmaņa iniciēts festivāls “Dominante”, aicina aizdegt svecīti, kopīgi pakavēties domās vai muzikālos priekšnesumos, tā godājot drauga, domubiedra, režisora piemiņu.

Publisku atvadu nebūs, teikts Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālā kultūras centra un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta paziņojumā. Uģa Brikmaņa novēlējumā teikts: “Katrs, kas jūt nepieciešamību atvadīties, to var veikt, aizdedzot sveci un aizlūdzot vai vienkārši padomājot.”

Uģi Brikmani neaizmirsīs viņa neskaitāmie skatuves biedri Latvijas koros, deju kolektīvos un profesionālo mūziķu lokā, studenti Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, domubiedri un draugi – visi, kas tagad mācīsies dzīvot bez Uģa skatiena, kam piemita cits mērogs, cita pasaules izjūta un cita gudrība.

Andreja Volmāra sižets

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

nerss 31.08.2018 10:38
žurnālistiem jāciena citu cilvēku sāpes, nevis jālien viņu dvēselē tik sāpīgā brīdī. lai raksta par zaglīgo valdību un miljonāriem, kuri ikdienā aizdzen svešumā mūsu tautiešus.
Inga 18.08.2018 18:29
Pretīga ziņa, pretīgi rakāties šādā lietā.
beverina. 16.08.2018 13:27
KO ŽURNĀLISTI STRESO.NEIELIDIS AR SAVU FOTOAPARĀTU ZĀRKĀ IEKSA . KĀDA SKĀDE.. VARBUT RADINIEKI IZVĒLĒJAS PRIVĀTU APBEDISANAS CEREMONIJU. VAI TAS JUMS NAV IENĀCIS PRĀTĀ? JUMS NAV SENSACIJU? ROCIET CITUR.LIECIET MIERĀ AIZGĀJUSO UN NEMURGOJIET.
vāks >> beverina. 18.08.2018 16:06
tev mamma neiemācīja izslēgt Caps lock, kad runā publiski?
starp citu 15.08.2018 00:08
ljoti aizdomīgi, ka aizliedz tautai atvadīties...
vita 15.08.2018 00:03
drausmigi
Sigurds 14.08.2018 20:02
mja, patiesi nāves iemesli un slēpjošā atvadīšānās ir mīklaini nesaprotama

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss