Šodien Latvija atvadās no 28 gadus vecā, autokatastrofā bojā gājušā izcilā basketbolista Kristera Zeidaka

Šodien Latvija atvadās no 28 gadus vecā, autokatastrofā bojā gājušā izcilā basketbolista Kristera Zeidaka
Komentāri Bilžu galerija[18] 13.08.2018 00:09
Atvadīšanās no autoavārijā traģiski bojā gājušā basketbolista Kristera Zeidaka notiek 2018.gada 13. augustā, vēsta viņa ģimene.


Atvadīšanās no Zeidaka un piemiņas dievkalpojums notiks 13. augustā plkst. 13.00 Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē - blakus Saeimas namam Vecrīgā Jēkaba ielā 9.


Uzziņai:

Autoavārijā ASV 2018.gada 4.augustā traģiski bojā gājis basketbolists Kristers Zeidaks, vēsta medijs NBC. Zeidaks, kuram bija 28 gadi, dzīvību zaudējis sestdienas rītā Floridas štata Neipelsas pilsētā, kad ar 2004.gada izlaiduma automašīnu "Chevy Silverado" smagi ietriecies kokā.

Policija vēsta, ka Zeidaka vadītā automašīna ignorējusi STOP ceļazīmi un sākotnēji ietriekusies apmalē, bet pēcāk frontāli kokā. Kristers miris notikuma vietā, turklāt viņš neesot bijis piesprādzējies. Policija nekavējoties informējusi Zeidaka ģimeni par sportista nāvi. Likumsargi pagaidām nav noskaidrojuši, vai avārijā vainojams alkohols.

Kristers ir pazīstamās Latvijas basketbola leģendas Aigara Zeidaka(48) dēls. Viņam bija tikai 28 gadi.

Zeidaks pēc studijām ASV 2013./14.gada sezonā atgriezās Latvijā, kad spēlēja biznesa augstskolas "Turība" sastāvā, bet pēc tam viņš karjeru turpināja "Ventspilī", kur viņam neizdevās pastāvīgi nostiprināties. Savukārt 2014./15.gada sezonā latvietis pievienojās igauņu komandai no Raplas pilsētas. Sezonu viņš uzsāka ļoti veiksmīgi, tiekot atzīts par Baltijas Basketbola līgas (BBL) oktobra vērtīgāko basketbolistu, kā arī šādu titulu viņš tajā mēnesī saņēma Igaunijas čempionātā.
Tiesa, pēc tam Zeidaka karjera piedzīvoja pagrieziena punktu, jo viņš tika pieķerts aizliegto vielu lietošanā, sportistam tiekot diskvalificētam uz diviem gadiem. Kopš tā laika informācijas par latvieša gaitām bijis maz, bet pēdējos gadus viņš dzīvoja ASV.


Karjeras laikā Zeidaks spēlējis arī visu vecuma Latvijas jauniešu izlasēs.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Zeidaku ģimenei, piederīgajiem, draugiem un basketbola faniem. ATVADU FOTOGALERIJA.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV