Mūžībā aizsaukts izcilais Dziesmu un Deju svētku režisors, valsts nozīmes pasākumu rīkotājs Uģis Brikmanis

Mūžībā aizsaukts izcilais Dziesmu un Deju svētku režisors, valsts nozīmes pasākumu rīkotājs Uģis Brikmanis
Komentāri[5] Bilžu galerija[9] 09.08.2018 22:50

Mūžībā devies Dziesmu un Deju svētku režisors Uģis Brikmanis, vēsta Latvijas Nacionālajā kultūras centrā. Brikmanis bija starptautiskas un nacionālas nozīmes koncertu, notikumu, izrāžu producents un režisors.

Viņš bija arī režisors šovasar notikušo XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncertam Zvaigžņu ceļā.

Ilgus gadus Brikmanis veidoja arī pieņemšanas un reprezentācjas pasākumus Valsts prezidenta un Prezidenta kancelejas rīkotajos pasākumos.

Mākslinieks bija kaislīgs grāmatu fans un organizēja dažādas ar literatūru saistītas akcijas un pasākumus. 2014.gadā viņš sacīja: "Par nereti izskanējušo viedokli, ka digitālās tehnoloģijas pilnībā aizstās grāmatas šaubos. Kad parādījās kino, teica, ka teātris miris, kad radās televīzija, runāja, ka kino nomirs, internetam piedzimstot, paredzēja televīzijas nāvi, bet, kā redzam, gan teātris, gan televīzija, gan kino joprojām eksistē. Tāpat būs ar grāmatām, tās pastāvēs paralēli digitālajām tehnoloģijām. Arī digitālā grāmata ir vajadzīga, tomēr papīra grāmata ir mākslas darbs, kas pastāvēs vienmēr."

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Uģa Brikmaņa tuviniekiem, draugiem un talanta cienītājiem. ATVADU FOTOGALERIJA

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Viktorija Brokāne (vika ex Silova) 11.08.2018 00:22
:(((((

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV