Lindai Mūrniecei nav slepens romāns, bet nopietnas attiecības

Lindai Mūrniecei nav slepens romāns, bet nopietnas attiecības
Komentāri[6] Bilžu galerija[12] 27.07.2018 19:38
Beidzamajā laikā pašmāju bulvārprese dažādi locījusi bijušās ministres, tagad viesnīcas «Roma» vadītājas Lindas Mūrnieces vārdu saistībā ar viņas privāto dzīvi vai, precīzāk, attiecībām. Lai arī Linda ir smalkjūtīgi lūgusi nerakstīt par viņas privāto dzīvi, jo vēl tik nesen bija precētas sievas statusā, viņas lūgumu mediji nevēlas vai negrib ievērot.

Šoreiz Linda pēc izskanējušajām runām, ka viņai ir slepena mīla, kliedēja visas baumas un izstāstīja, kas ir viņas draugs Agris, ar kuru izveidojušās sirsnīgas, draudzīgas, ģimeniskas un cieņpilnas attiecības. Turklāt ar slepenu mīlu šīm attiecībām nav nekā kopīga. Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv. Titulbildes foto: Vakara Ziņas/Nra.lvFOTOGALERIJĀ LINDAS IEPRIEKŠĒJĀS ATTIECĪBAS

Uzziņai no 2018.gada 22.marta:

Jau ziņojām, ka Saeimas deputāts un ārsts Hosams Abu Meri uzsācis romantiskas attiecības ar LTV ziņu diktori Lindu Krūmiņu. Pēc šīm ziņām spilgtu ierakstu Tviterī vēstījusi politiķa bijusī sieva un viesnīcas Hotel Roma vadītāja Linda Mūrniece.

Izrādās, Hosams Abu Meri pārliecināts, ka kopā ar TV dīvu Lindu Krūmiņu attiecības šoreiz būšot nopietnākas un pareizākas nekā ar bijušo sievu Mūrnieci.


Savukārt Lindas Mūrnieces paustajā kritikā novērojamas īstas dusmas: "Diez, kas “kārtējai” sievietei liek domāt, ka viņa ir “īstā”? Visas iepriekšējās arī tā domāja."

Lindai Mūrniecei ir 48 gadi, bet Lindai Krūmiņai 38. Hosams šogad svinēs 44.-tos šūpuļsvētkus.

FOTOGALERIJĀ ABAS SKAISTĀS HOSAMA LINDAS


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Dainis Mitenieks 28.07.2018 17:04
Galvenais,parādit sabiedrībai,bešā nepaliku un tālāk būs seriāls,cik labi man iet,tas jau kaut kad bij..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV