35 gadu vecumā TV dīva Anna Lieckalniņa-Krimele parādījusi tikko dzimušās meitiņas foto

35 gadu vecumā TV dīva Anna Lieckalniņa-Krimele parādījusi tikko dzimušās meitiņas foto
Komentāri[6] Bilžu galerija[14] 24.07.2018 14:14
Kādreiz populārā TV zvaigzne, tagad teoloģe Anna Lieckalniņa-Krimele 2018.gada 9. jūlija rītā Rīgas Dzemdību namā laida pasaulē savu otro bērniņu.

"Esam kā septītajās debesīs! Bezgala priecīgi! Paldies ārkārtīgi jaukajam Rīgas Dzemdību nama kolektīvam," - priecīgo notikumu komentēja Krimele, piebilstot, ka meitiņa dzimšanas brīdī svērusi gandrīz četrus kilogramus - SKATIET FOTOGALERIJĀ PĒDĒJO BILDI.

"Maziņā pievienojās mums 9.jūlijā. Nu varu piekrist, ka tā ir sievietes lielākā laime,” rakstīja Krimele. Kā zināms, šis ir viņas un vīra, uzņēmēja Rafaela Krimela pirmais kopīgais bērns. Pāris gredzenus mija 2016. gada vasarā. Jaunais vīrs ir 7 gadus vecāks. Šī ir Lieckalniņas pirmā laulība. Agrā jaunībā viņa attiecībās ar basketbolistu Aigaru Vītolu kļuva par māmiņu meitai Annijai. Zināms, ka viņas vīram Rafaelam ir divi bērni no iepriekšējām attiecībām– meita un dēls, un viņš bijis vienreiz precējies.


Krimele pirms kāzām plašākai sabiedrībai bija pazīstama kā Anna Lieckalniņa. Viņai ir 35 gadi un 16 gadus veca meita no iepriekšējām attiecībām ar kādreiz pazīstamo basketbolistu Aigaru Vītolu. Pēc televīzijas karjeras slēgšanas Anna Lieckalniņa kļuva par alternatīvās dziedniecības prakses, Ēriksona terapijas, konsultanti. Medijos pirms vairākiem gadiem plaši apsprieda viņas attiecības un iespējamās kāzas ar slaveno hokejistu Sandi Ozoliņu, tomēr pāris 2014. gadā izšķīrās.

Sveicam Annu un Rafaelu ar priecīgo notikumu!


LASIET ARĪ: Ļaundaris mēģina izjaukt Annas Lieckalniņas laulību


Annai Lieckalniņai bijis liels šoks un kauns 'Dejo ar zvaigzni' šovā


Pēc kaislīgajām attiecībām ar Sandi Ozoliņu apprecējusies skandalozā TV dīva Anna Lieckalniņa

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
Līga 08.08.2018 01:51
Apsveicami!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV